Salkkarit-hahmo kuumottavassa tilanteessa – näin tapaaminen sujuu
Sosiaalityöntekijä kyselee Noelilta Toivosta.
Salatut elämät -sarja päättyi tiistaina jännittävään tilanteeseen, kun Noelin ja Susun hetki keskeytyi ovikellon ääneen.
He kauhistuivat, kun sosiaalityöntekijä saapui selvittämään Toivon edellytyksiä asua yksin Noelin kanssa.
Keskiviikkona esitettävässä jaksossa Noel huolestuu, mutta joutuu suostumaan kotitarkastukseen.
Hän vannoo, ettei Toivo ole enää vaarassa, koska Elina on mielisairaalassa. Virkailija vakuuttuu vasta, kun Susu puolustaa Noelia, ja Gunnar kertoo Noelin vahvasta tukiverkostosta.
Miten vierailu sujuu? Katso esimakua tulevasta jaksosta olevalta videolta! Katso myös, miten Noel yllättyi vierailusta:
Uusimmat
-
02:03
Barometri: Kuntien työvoiman saatavuus heikentynyt entisestään
-
23:50
Yhdysvallat, Puola, Saksa ja Britannia eivät aio lähettää F-16-hävittäjiä Ukrainaan – MTV seuraa sotaa
-
23:30
AKT:lta lakkovaroitukset satamien ahtaustyöhön ja kolmelle autoliikenteen sopimusalalle
-
23:11
Kaupan liitto kehottaa jäsenyrityksiään lopettamaan ay-jäsenmaksujen pidättämisen ja tilittämisen parin viikon kuluttua
-
22:26
Yhdysvallat syytti Venäjää maiden välisen ydinasevalvontasopimuksen noudattamatta jättämisestä
-
22:24
Waltteri Merelä ja Derek Barach kahden naulauksen kerhossa – katso SM-liigakierroksen kaikki maalit
-
22:04
Ville Peltonen ärähti HIFK:n hölmöilystä – SM-liigan yllättäjäjoukkue on herännyt taas lentoon
-
22:01
Ensimmäinen sketsihahmopudotus kirpaisi Mikko Töyssyä ja Linda Wiklundia: "Tuntuu kollektiivisesti pahalta"
-
21:56
Ruotsin pääministeri: Yksittäisellä mielenosoituksella suuri vaikutus Ruotsin julkisuuskuvaan
-
21:52
Teknologiateollisuuden ja kemianteollisuuden lakot alkavat keskiviikkona
-
21:38
Manchester Unitedille tipahti karmivia uutisia – teki heti uuden hankinnan
-
21:17
Leijonien MM-kultavahdille monoa – NHL-sopimus romukoppaan
-
21:00
Somepersoona Aino Rossi ja Samuel-puoliso: Avioero!
-
20:55
Tappara Waltteri Merelän johdolla voittokantaan, HIFK:n pitkä pisteputki venyi – näin SM-liigassa pelattiin tiistaina
-
20:48
Jälleen yksi automerkki aikoo täysin sähköiseksi – pyrkii kokonaan hiilineutraaliksi vuoteen 2038 mennessä
-
20:27
Kuinka valita oikeanlaiset silmälasit? Tyyliasiantuntija antaa kolme vinkkiä kehysten valintaan: "Yksi lempiväreistäni, sopii todella monelle"
-
20:20
Tällainen liikunta suojaa aivoja parhaiten amerikkalaistutkimuksen mukaan
-
20:01
MTV:n toimittaja Ukrainassa: Venäjä on Bahmutissa lähellä suurinta voittoaan sitten viime kesän
-
19:58
"Meillä on paremmat pelaajat kuin Suomella" – Tre Kronorin pääkäskijältä räväkkä lausunto kevään MM-kisoista
-
19:29
Tapparalta sopimusuutisia – taiturimainen hyökkääjä allekirjoitti kahden vuoden jatkon
-
Lataa lisää