Kelly Osbournen huimat hiuskokeilut – katso kuvat
Tyylimuutoksistaan tunnettu Kelly Osbourne on löytänyt lempihiusvärinsä laventelista. Väri on pysynyt samana melko pitkään, mutta laulaja jatkaa hiuskokeilujaan erikoisin kampauksin.
Laulaja Kelly Osbourne, 28, on viihtynyt liilahiuksisena viimeisen vuoden ajan. Rohkean hiusvärin lisäksi tähti on myös ennakkoluuloton näyttävien kampauksien kokeilija. AVA keräsi esimerkkejä Osbournen kampauksista kuluneen vuoden ajalta.
Osbournen mukaan hänen äitinsä Sharon ei ole innostunut liilasta hiusväristä ja on yrittänyt ehdottaa tyttärelleen vaaleisiin suortuviin palaamista.
– Olen vastannut hänelle, että "Äiti, sinulla itselläsi on paloauton punaiset hiukset", Osbourne kertoo Dailymailissa.
Räväkkä laulaja alkoi värjätä hiuksiaan 13-vuotiaana. Hän on kokeillut liilan lisäksi vihreää, sinistä, tummaa liilaa ja mustaa. Liila on kuitenkin väri, jossa hän kertoo todella viihtyvänsä. Oli miten oli, Osbournen kerrotaan myös allekirjoittaneen työsopimuksen, joka vaatii häntä pysymään liilahiuksisena kahden vuoden ajan.
Lue myös:
AVA on myös Instagramissa sekä Twitterissä ! Käyttämällä twiitissäsi hashtagia #avatv viestisi voi päästä telkkariin.
Tykkää AVAsta myös Facebookissa!
AVA / Emmi Maaranen
Lähteenä käytetty: Dailymail
Kuvat: Getty Images
Uusimmat
-
15:32
Veikkausliigaa pelataan Huuhkajien EM-turnauksen aikana – kausiohjelma lyöty lukkoon
-
15:31
Jaajo Linnonmaa häiritsi Aku Hirviniemen punttisalitreenejä irvokkaalla tavalla – "Onneksi ei päässyt paukku"
-
15:21
Yleisurheilukausi käynnistyy C Moressa perjantaina – avauskisassa Reetta Hurske, Nooralotta Neziri ja Kristiina Mäkelä
-
15:11
MTV seuraa koronan etenemistä Suomessa: Runsaat 117 000 ihmistä saanut koronarokotteen
-
15:08
Suomessa todettu 496 uutta koronavirustapausta – kuolemantapauksia raportoitiin 5
-
15:06
Suomalainen pikkukunta julkaisi hakemuksensa vuoden 2032 olympiaisännäksi – tämä hakuvideo paljastaa vakavan huolen
-
15:03
MTV Uutisten tiedot hallituksen illan neuvottelusta: Maatalouden kausityöntekijöille ei esitetä kiintiötä
-
15:03
Kansanedustaja Elina Lepomäki eroaa ja jättää kuntavaalit väliin – Verkkouutiset: "Jos tilanne olisi toinen, olisin totta kai ehdolla"
-
15:00
Pieni vippi osui – NHL:n kuumakallella kiehahti
-
14:59
BMW esitteli kunnon muskelimallin – tässä on kaikkien aikojen nopein ja tehokkain M
-
14:55
Toimeentulotuen saajien määrä kasvoi viime vuonna hieman: Nuorten naisten osuus lisääntyi eniten
-
14:45
Suomalainen varatuomari arvioi: Aleksandr Bolshunovin tapaus täyttää rikoksen tunnusmerkit
-
14:32
Thaimaan kuninkaalta hulppea lahja "viralliselle jalkavaimolleen" – lehdet: nakukuvakohussa ryvettynyt rakastajatar nostettiin toiseksi kuningattareksi
-
14:23
Kärpille jatkosopimuksia – luottopakin ura oli jo vaakalaudalla: "Onhan siinä aika huikea kontrasti"
-
14:17
Oulun perhesurmassa äidin teko tuli täytenä sokkina lähipiirille: "Mistään ei voinut päätellä, että pinnan alla kytisi jotain pahaa"
-
14:14
Kansanedustajat nokittelevat toisiaan Twitterissä: "Kohauttaminen, kärjistäminen ja vastakkainasettelut toimivat"
-
14:13
AstraZeneca osallistuu sittenkin EU:n kanssa käytäviin rokoteneuvotteluihin – tarkoitus puida toimitusmääriä
-
14:01
Koira katosi kaupan pihasta Espoossa – HESY huolissaan lemmikkien turvallisuudesta: "Kaupassa käynti ja koiran lenkittäminen tehtävä ehdottomasti eri kerroilla"
-
13:57
Patrik Laineen uusi valmentaja pysyy tiukkana kohutapauksesta: "Tekisin saman uudelleen"
-
13:41
Onko kyseessä alkuperäinen Vastaamo-kiristäjä? KRP: Tämä uudesta levityksestä Tor-verkossa tiedetään
-
Lataa lisää