Sara Siepin 29-vuotissyntymäpäivillä nähtiin suomalaisia huippuartisteja.
Miss Suomi ja somevaikuttaja Sara Sieppi on viettänyt viime kuukaudet pääosin kotonaan koronatilanteen vuoksi. Kun hallitus löysensi koronrajoituksia, päätti Sieppi järjestää itselleen ikimuistoiset 29-vuotissyntymäpäivät. Hän tituleerasi bileitä "vanhoiksi kunnon kotibileiksi".
Kuitenkaan aivan tavallisista kotibileistä ei ollut kyse, sillä illan aikana siellä esiintyi lukuisia tunnettuja artisteja, unohtamatta upeita tarjoiluja, karaokea ja miljöötä Helsingin ydinkeskustassa.
Sieppi kertoo tuoreessa Instagram-päivityksessään, että hänen piti järjestää pienet kesäjuhlat, mutta ystävillä olikin muut suunnitelmat.
– Kuvittelin järjestäväni pienet kesäjuhlat aka ”Varjoerottaja-bileet” mun parhaille mimmeille, mihin olin järkännyt karaoket&valot sekä pyytänyt vielä ihanaa Petraa esiintymään kaikille yllätykseksi. Yhtäkkiä mun selän takana olikin junailtu Semifestarit, josta mulla ei ollut mitään tietoa!!!!
