Somessa kauhistellaan petetyn naisen raivoa.
Rakkaudessa pettyneen naisen kostotoimenpiteet ovat aiheuttaneet keskustelua Twitterissä. Petetty Becca purki raivoaan muun muassa tuhoamalla petturimiehen omaisuutta, uutisoivat muun muassa Mirror ja australialaissivusto News.com.au.
Naisen Kianna-sisko jakoi Snapchatissa jaetut raivonpuuskat Twitteriin, jossa kahden minuutin pätkä on saanut monet tyrmäämään teot.
Jos julkaisu ei näy, voit katsoa sen täältä.
Kianna kertoo twiitissään, että siskon poikaystävä petti tätä, kun pari oli ehtinyt olla yhdessä yli vuoden ja mies oli tavannut naisen lapset.
Yli viisi miljoonaa katselukertaa keränneellä videolla voi nähdä, kuinka nainen muun muassa pyyhkii hammasharjalla vessanpöntön ja täyttää suihkugeelipullon karvanpoistoaineella. Myös muut suihkutuotteet saavat epätoivottua piristystä chilijauheesta.
Lisäksi Becca leikkaa halki vaatekappaleen, jota kuvataan miehen eniten arvostamaksi omaisuudeksi, ja tekee reikiä miehen kalsareihin. Nainen vaikuttaa myös lusikoivan sulanutta suklaata miehen lenkkareihin ja jogurttia toiseen pariin. Näyttäisi myös siltä, että Becca pyyhkii vessaharjaa miehen Rangers-jalkapallopaitaan.
Twiitillä on yli 130 000 tykkäystä ja yli 23 000 uudelleentwiittausta, mutta käyttäjät ovat jakautuneet teot hyväksyviin ja ne tyrmänneisiin.
