Somessa kauhistellaan petetyn naisen raivoa.
Rakkaudessa pettyneen naisen kostotoimenpiteet ovat aiheuttaneet keskustelua Twitterissä. Petetty Becca purki raivoaan muun muassa tuhoamalla petturimiehen omaisuutta, uutisoivat muun muassa Mirror ja australialaissivusto News.com.au.
Naisen Kianna-sisko jakoi Snapchatissa jaetut raivonpuuskat Twitteriin, jossa kahden minuutin pätkä on saanut monet tyrmäämään teot.
Jos julkaisu ei näy, voit katsoa sen täältä.
Kianna kertoo twiitissään, että siskon poikaystävä petti tätä, kun pari oli ehtinyt olla yhdessä yli vuoden ja mies oli tavannut naisen lapset.
Yli viisi miljoonaa katselukertaa keränneellä videolla voi nähdä, kuinka nainen muun muassa pyyhkii hammasharjalla vessanpöntön ja täyttää suihkugeelipullon karvanpoistoaineella. Myös muut suihkutuotteet saavat epätoivottua piristystä chilijauheesta.