Näyttelijä Kate Hudson on mennyt kihloihin Muse-rokkari Matthew Bellamyn kanssa. Tähti paljasti uutisen Today Shown lähetyksessä.
Kate Hudson, 32, ja Matthew Bellamy, 32, ovat menneet kihloihin. Näyttelijä kertoi uutisen keskiviikkona Today Show -ohjelmassa. Haastattelija Matt Lauer huomasi tähden nimettömässä sormuksen ja kysyi asiasta.
– En ole vielä julkistanut asiaa. Odottelin vain, että joku huomaisi, hymyilevä Hudson vastasi varmistaen kihlauksen. Hän kertoi, että romanttinen kosinta tapahtui viikko sitten New Yorkissa.
Katso video: Kate Hudson kertoo kihlauksestaan!
Hudson on aikaisemmin sanonut, ettei naimisiin meno ole välttämätöntä hänelle ja Bellamylle. Vuoden verran seurustellut pari odottaa ensimmäistä lastaan.
Hudson erosi Black Crowes -yhtyeen laulajasta Chris Robisonista vuonna 2006 kuuden avioliitto vuoden jälkeen. Parilla on seitsemänvuotias Ryder-poika.
MTV3 Helmi
Kuva: Getty Images
Lähde: X17Online.com