Antin ja Cheryllin hempeily jatkuu selvinkin päin, katso kuvat ja video!

Cheryll ja Antti (Kuva: Sub)
Cheryll ja Antti (Kuva: Sub)
Julkaistu 20.09.2008 16:00(Päivitetty 21.09.2008 10:43)

Big Brother -talossa perjantai-illan bileissä toisensa löytäneet, myös talon ulkopuolella toisensa tuntevat Cheryll ja Antti ovat jatkaneet suhdettaan myös lauantaina.

Cheryll ja Antti (Kuva: Sub)Cheryll ja Antti (Kuva: Sub)

Aamulla ensimmäiseksi heräsi Cheryll, joka kertoi parin pussailleen kiihkeästi pienessä sängyssä.

Kun Antti heräsi, pari vaihtoi kiihkeän suudelman keittiössä ja ovat viettäneet koko iltapäivän toisiaan kiehnäten.

Cheryll ja Antti (Kuva: Sub)Cheryll ja Antti (Kuva: Sub)

Kun asukkaat lauantaina iltapäivällä purkivat tunteitaan ja riitojaan sohvilla, Antti hakeutui taas Cheryllin kainaloon.

Ensin nainen viihtyi tiiviisti Harrin kanssa BB:n alkuaikoina, mutta syntymäpäivillään hän syöksyi yläkerran sviittiin heiluttamaan peittoa Riston kanssa. Antti on jo siis kolmas mies Cheryllille kuukauden sisään!

Pari valvoi kahdestaan myös lauantain ja sunnuntain välisenä yönä ja käpertyivät yhdessä saman peiton alle, hellien suudelmien jälkeen tietenkin.

Lue myös: Ohhoh, uusi BB-pari: Antti ja Cheryll!

Katso video parin suutelusta täältä.

Lisää kuvia Antista ja Cheryllistä Kuvaboxissa!

(MTV3)

Tuoreimmat aiheesta

Big Brother