Rakas päiväkirjani paljastaa: Tällaista on julkkisten arkielämä
Rakas päiväkirjani on Iholla-tyyppisesti kuvattu dokumenttisarja julkimoiden elämästä.
Rakas päiväkirjani on AVAn 8-osainen dokumenttisarja, joka kurkistaa artistin elämään ja valottaa arkea syvemmältä ja rehellisemmin kuin pelkkääpintaa raapaisten.
Rakas päiväkirjani sisältää artistin elämän kaikki puolet ja antaa aidon ja mielenkiintoisenkuvan julkisuuden ja artistisuuden taakse kätkeytyvästä persoonasta ja ihmisestä.
Iholla-tyyppisesti kuvatussa dokumenttisarjassa nähdään AnttiTuisku, TeaHiilloste, Tuuli, Toni-Marie Iommi, JVG, ArttuWiskari ja Neljänsuora-yhtyeen laulaja AnttiKetonen.
Rakas päiväkirjani AVAlla su klo 17.30.
Katso Iholla-ohjelman Claudian haastattelu!
AVA/Maria Aarnio
Uusimmat
-
02:00
Saarikolla lääke kuntien talousahdinkoon – "Kun sote lähtee tehtävälistalta, kuntapäättäjille jää tilaa"
-
00:11
Trump vihjaili presidenttiehdokkuudestaan – "Ehkä päätänkin voittaa heidät vielä kolmannen kerran"
-
23:49
Onnettomuus majapaikassa pakotti suomalaiskuskin keskeyttämään MM-rallin: "Näyttää siltä, että kaikki on mahdollista"
-
23:18
Yhdysvalloissa aloitetaan tutkinta New Yorkin kuvernööriin liittyen – kaksi ex-alaista syyttänyt seksuaalisesta ahdistelusta
-
22:32
Saksa rokottaa jo opettajia, Ruotsin iäkkäistä 80 prosenttia rokotettu – näin koronarokotukset etevät Euroopassa
-
21:52
Pörssiyhtiö Caverionin toimitusjohtaja vaihtuu
-
21:49
Joni Mäki ja Ristomatti Hakola saivat MM-hopeat kaulaan – katso mitalihaastattelu Oberstdorfista!
-
21:03
Kim Kardashianin ja Kanye Westin eron syyt selvillä? – "Se maksoi hänelle avioliiton"
-
20:50
Mikä ihmeen simp? Nuorten uusi haukkumasana huolettaa hyvästä syystä
-
20:44
Pätkä Patrik Laineen ja päävalmentaja John Tortorellan juttutuokiosta puhutti Pohjois-Amerikassa
-
20:33
Kauhunhetket tallentuivat videolle: Karannut peräkärry oli jyrätä äidin ja kolmekuukautisen taaperon
-
20:33
Aleksandr Bolshunov latasi uhmakasta tekstiä Joni Mäelle – teki tylyn tempun joukkuekaverilleen
-
20:30
"Jumppapirkot jatkoon!" Krista Siegfrids pelastaa kultaisella napilla vauhdikkaan liikuntaryhmän
-
20:08
Kämppäkaverukset havittelivat helppoa elämää "cardaamisella" – satojen tuhansien Pizza-online-tilaukset olivat vain yksi osa järkälemäistä petosvyyhtiä
-
20:06
HS: Juhana Vartiainen harkitsee Helsingin pormestariehdokkuutta – aiemmin ehdokkuutta havitellu Wille Rydman asettui tueksi
-
20:00
Salkkarit-kolmikko kohtaa vanhan tutun vuosien takaa – tämän asema lyö kaikki ällikällä: "En olisi uskonut…"
-
19:50
Kannattaako Tinderiin napata autokuva tai kuntosaliselfie? – "Varmasti on naisia, joihin ne uppoavat"
-
19:48
Osa kuntosaleista avaa ovensa asiakkailleen myös huomenna – suosittu kuntosaliyrittäjä kertoo poikkeuksellisista järjestelyistä: ”Joku on savumerkeilläkin yrittänyt tavoitella”
-
19:47
MM-hopeasankari Joni Mäen isä kertoo ääritunteistaan – etiäinen kisan alla: "Ei sitä voi uskoa ennen kuin näkee"
-
19:33
Jari-Matti Latvala ylisti Kalle Rovanperää, mutta Toyotan vire jätti kysymyksiä ilmaan – "Asiat pitää tehdä jatkossa paremmin"
-
Lataa lisää