Hyppää pääsisältöön
TuoreimmatLiigaSääRikosPolitiikkaAsian ytimessä.doc
Uutiset
KotimaaUlkomaatRikosPolitiikkaTalousMielipiteetSää
Urheilu
LiigaMM-ralliJääkiekon MM-kisatJääkiekkoF1JalkapalloYleisurheilu
Viihde
SeurapiiritTV-ohjelmatElokuvatKuninkaallisetMusiikkiSalatut elämät
Lifestyle
RuokaTerveys ja hyvinvointiSeksi ja parisuhdeAutotHoroskooppi
Makuja
ReseptitRuokauutiset
Videot
MTV Uutiset LiveUusimmat
Tv-opas
Muistilista
  • MTV UutisetKonepajankuja 7
    00510 Helsinki
  • Uutistoimituksen päivystys010 300 5400
  • Uutisvinkkiuutiset@mtv.fi
  • WhatsApp040 578 5504
Sisällöt
  • Tomi Einonen
    Vastaava päätoimittaja
  • Ilkka Ahtiainen
    Uutispäätoimittaja
  • Mona Haapsaari
    Toimituspäällikkö
  • Teemu Niikko
    Toimituspäällikkö, urheilu
Liiketoiminta
  • Iina Eloranta
    VP, Channels and Digital Consumption
SuomiAreena
  • Jeremias Kontio
    Vastaava tuottaja
Muut palvelut
  • MTV Katsomo
  • SuomiAreena
Asiakaspalvelu
  • MTV Uutiset -palaute
  • MTV Katsomon asiakaspalvelu
  • Tietoa yhtiöstä
  • Avoimet työpaikat
  • Mainosta MTV:ssä
  • Tietosuojalauseke
  • Käyttöehdot
EtusivuVideotTuoreimmatLuetuimmatOdota

Nick Lachey ja Vanessa Minnillo: Talvihäät ja neljä lasta

Kuva: WireImage / AOP
Kuva: WireImage / AOP
Julkaistu 18.04.2011 21:16(Päivitetty 18.04.2011 21:20)

Jessica Simpsonin ex-miehen Nick Lacheyn tavoitteena on avioliitto ja perheen perustaminen kihlattunsa Vanessa Minnillon kanssa. Pariskunta paljastaa harkitsevansa talvihäitä.

Juontaja Vanessa Minnillo ja laulaja Nick Lachey kihlautuivat viime marraskuussa, mutta eivät ole vielä lyöneet hääpäivää lukkoon.

– Se on vaikeaa työaikataulujemme takia. Työmme ovat meille tärkeitä. Ne ovat keino päästää luovuutemme valloilleen. Töiden avulla jaksamme ja pysymme kiireisinä, joten haluamme sovittaa häämme yhteen niiden kanssa, Minnillo kertoi People-lehdelle.

Aikaisemmin kaunotar sanoi, ettei missään nimessä halua talvihäitä, mutta on nyt alkanut muuttaa mieltään.

– Ritz-Carlton-hotelli järjestää häitä talviteemalla ja ne näyttivät todella kauniilta. Talvi on lempivuodenaikani, sillä se on niin romanttinen tuikkivine valoineen ja lumihankineen.

Minnillo, 30, ja Lachey, 37, myöntävät etteivät jaksa stressata häidensä takia.

– Täytin 30 vuotta ja menin kihloihin. Silloin aloin ajatella elämäni seuraavaa lukua. Näen tulevaisuudessani perheen, Minnillo kertoo ja paljastaa haluavansa äidiksi

– Haluaisin kolme tai neljä lasta, mutta kysykää sen jälkeen kun olen synnyttänyt yhden, hän nauraa.

MTV3 Helmi

Kuvat: Getty Images

Lähde: People

Lisää aiheesta:

Tutkimus paljasti salakavalan sokeri-ilmiön – korostuu erityisesti pienituloisillaMoni tekee kuumeen mittauksessa piippausvirheenLäpimurto lähellä: Siat voivat pian pelastaa miljoonien sairaiden hengenBrittinainen teki melkoisen munalöydön eBaystaKuljettaja ajoi vastaantulevien kaistaa Helsingin keskustassa – liki törmäys tallentui poliisikameraanHanna Sumarin uunilohi on nerokas – vain kolme ainesosaa: "Toimii vuosikymmenestä toiseen"
Lifestyle

Tuoreimmat aiheesta

Lifestyle
  • 08:14
    Sokeri

    Tutkimus paljasti salakavalan sokeri-ilmiön – korostuu erityisesti pienituloisilla

  • 06:48
    Flunssa

    Moni tekee kuumeen mittauksessa piippausvirheen

  • Eilen19:01
    Lääketiede

    Läpimurto lähellä: Siat voivat pian pelastaa miljoonien sairaiden hengen

  • Eilen18:59
    Linnut

    Brittinainen teki melkoisen munalöydön eBaysta

  • Eilen17:39
    Autot

    Kuljettaja ajoi vastaantulevien kaistaa Helsingin keskustassa – liki törmäys tallentui poliisikameraan