Julkkisten seksivinkit: Näin nainen nauttii
Tähdet kertovat, minkälaista on unelmien seksi. Näillä vinkeillä tunnelma kuumenee hetkessä.
Nämä julkkikset tietävät, mistä koostuu kuuma seksi, thefrisky.com uutisoi. Tähtien seksivinkeillä tie hekumaan on taattu.
Laulaja John Mayer kehottaa ihmisiä avaamaan suunsa sängyssä.
– Teet jonkun hyvin onnelliseksi, kunhan vain muistat puhua tuhmia seksin aikana, Mayer sanoo.
Näyttelijä ja laulaja Taylor Momsen muistuttaa, että seksistä voi nauttia ilman kumppaniakin.
– Mainostan masturbaatiota. Älä mene sänkyyn kenen kanssa tahansa. Kundit tekevät niin, mutta eivät tytöt. Voit opetella tuntemaan vartalosi, itsesi ja sen, mikä tuntuu sinusta hyvältä. Harrastaakseen seksiä ei tarvitse antautua toiselle. Seksin ei pidä olla mitään, mitä pitää pelätä, se on osa ihmisluontoa. Sen ei tulisi olla häpeällistä - etenkään tytöille ja nuorille tytöille.
Weeds-ohjelman tähti Mary Louise Parker muistuttaa, että tunnelmamusiikki kannattaa valita oikein. Näyttelijä kehottaa välttämään liian erikoista musiikkia.
– Älä kuuntele mitään ääniraitaa, missä vedenalaiset oliot ääntelevät yrittäessään löytää kotiinsa, Parker varoittaa.
Katy Perryn mies Russel Brand kehottaa kaikkia heteromiehiä välttämään kimppakivaa, jossa on kaksi miestä ja yksi nainen.
– Saat vähemmän kuin saisit kaksin naisen kanssa, Brand sanoo.
Cameron Diaz paljastaa, että teeskenteleminen voi pilata eroottisen tunnelman.
– Seksikkyys on hetkessä olemista, tarkoittipa se sitä, että olet häveliäs tai innokas. Teeskenteleminen on aina typerää, eikä ikinä tuota tulosta, jota haluaisit, Diaz sanoo.
Näyttelijä ja malli Jenny Mccarthy muistuttaa, että seksi on kahden kauppa. Erityisesti miesten kannattaa muistaa, että naiset eivät syty seksiin hetkessä.
– Naisilla ei ole samaa kuin miehillä, jotka kiihottuvat tuosta vain ilman mitään syytä. Meitä pitää viekoitella hyvään seksiin. Meidän täytyy ensin ajatella sitä, toiseksi tuntea se ja vasta sitten harrastaa sitä. Tee esileikki oikein ja naisesi on enemmän kuin valmis seksiin. Oikeastaan hän anelee sitä sinulta, McCarthy vinkkaa.
MTV3/Helmi
Lähde: thefrisky.com
Kuvat: Splash
Uusimmat
-
23:32
Palkka-armeija Wagner rekrytoi 1000 venäläistä vankia taistelemaan Ukrainaan, Ruotsi lähettää kouluttajia Britanniaan valmentamaan ukrainalaisia sotilaita – MTV seuraa sotaa
-
23:24
Senaatti hyväksyi Bidenin ilmasto- ja terveydenhuoltopaketin
-
22:54
Erling Haaland lipsautti kirosanan TV-haastattelussa – toimittajan huomautus vain pahensi tilannetta: "Anteeksi!"
-
22:13
Villit huhut vievät Teemu Sunista floppikuskin tilalle WRC-luokkaan – "Ei ole minun asiani"
-
21:59
HJK suli lisäajalla ja tunteet kuumenivat – tähtipelaajalta täyslaidallinen tuomarille: "En tiedä"
-
21:50
Islamilainen jihad -äärijärjestö on hyväksynyt Israelin kanssa tehdyn Gazan tulitaukosopimuksen
-
21:34
Salaman sytyttämä polttoainevarasto roihuaa edelleen Kuubassa – 17 palomiestä kateissa
-
20:44
Gazassa jälleen viisi kuollut, vaikka tulitauko häämöttää
-
20:38
Ilmiömäistä: Erling Haalandin häkellyttävä Valioliiga-debyytti toi jatkoa mykistävälle tilastolle
-
20:27
Onko sinulla tällainen tyyny? Vaihda uuteen – kunto selviää nopealla kikalla
-
20:14
Uskomaton temppu sai Toni Kuuselan kiroamaan – Lassi Etelätalo vei SM-kullan nenän edestä: "Perkele"
-
19:54
Amnesty-vyyhti kiihtyy – järjestö pahoitteli raporttiaan Ukrainan sodasta, muttei perunut sitä
-
19:51
Valtava suru Britanniassa: 12-vuotias Archie-poika menehtyi kuukausien taiston jälkeen – oliko tragedian taustalla tämä vaarallinen nettihaaste?
-
19:08
Oliver Helander paljasti syyn keskeytykselleen: "Käveleminenkin oli vaikeaa"
-
19:02
Myrsky keskeytti Vaasa Festival -musiikkitapahtuman ennen aikojaan – "Luonnonvoimat heittivät aikamoisen shown kehiin"
-
18:54
Vauhdikasta menoa! Koirat kilpailivat surffaamisen mestaruudesta Kaliforniassa – katso ihastuttava video
-
18:52
"Yleensä ensimmäinen merkki siitä, että jotain on tekeillä" – nämä asiat voivat paljastaa, että kumppanisi on etääntymässä sinusta
-
18:41
Mitä maailmalla on tapahtunut? Tässä kiinnostavimmat uutiset minuutissa
-
18:30
Kymmeniä tuhansia turisteja jumissa Kiinan "paratiisisaarella" – tästä koronatoimessa on kyse
-
18:22
Esapekka Lappi järjesti melkoisen show'n – "Liikaa toimintaa mielenterveydelleni"
-
Lataa lisää