Salkkarit-tähdet myöntävät: Leffan ensi-ilta jännittää

Salkkarit-elokuvan näyttelijät Markku Pulli, Tero Tiittanen, Sara Säkkinen, Mikko Parikka ja Venla Savikuja.
Julkaistu 04.12.2012 16:07

Salatut elämät -sarjaan pohjautuva nuorisotrilleri NIGHTMARE - PAINAJAINEN MERELLÄ saa ensi-iltansa elokuvateattereissa 5. joulukuuta. Elokuvan näyttelijät myöntävät odottavansa innolla ja jännityksellä tulevaa ensi-iltaa.

Salatut elämät -ohjelmaan pohjautuva nuorisotrilleri NIGHTMARE - PAINAJAINEN MERELLÄ saa ensi-iltansa 5.12.2012. Elokuvan näyttelijät odottavat ensi-iltaa jännittyneinä.

Näyttelijät odottavat mielenkiinnolla 5.12. ensi-iltaan tulevan elokuvan aiheuttamia reaktioita.

– Hirveästihän elokuvasta ei kerrota. Jos näkee trailerin ja elokuvan, niin ne ovat eri asia. Kovasti olen kuullut huhua, että myös muut kuin stereotyyppiset fanit ovat menossa katsomaan elokuvaa, tuumaa Markku.

NIGHTMARE countdown Salatut elämät -nettisivuilla ja Katsomossa 26.11.–5.12.2012.

Tuoreimmat aiheesta

Salatut elämät