Australiassa asuva pornonäyttelijä kohautti sanomalla, että kaikkien miesten tulisi pettää.
Suosittu pornonäyttelijä ja 1 500 Australian dollaria eli 900 euroa tunnissa laskuttava seksityöläinen Bonnie Blue lennähti lausunnoillaan viraaliksi paheksunnan kohteeksi julistettuaan heinäkuussa australialaisella News.com.au-sivustolla, että kaikkien miesten pitäisi pettää vaimojaan – ja että pettämisen syy piilee valittavissa vaimoissa.
Brittiläinen, Australiassa asuva Blue vahvisti mielipiteensä esiinnyttyään hiljattain The Kyle & Jackie O Show -radio-ohjelmassa, eikä tälläkään kertaa hankkinut itselleen ainakaan naispuolisia faneja. Radio-ohjelman juontaja Jackie O'Henderson oli silminnähden raivoissaan Bluen kommenteista.
Lue myös: Nämä merkit voivat paljastaa kumppanin uskottomuuden yksityisetsivän mukaan
"Neuvosi on niin naurettava"
Seksityöläisensäkin tunnettu Blue, 25, kertoi ohjelmassa, että miehet etsivät seksiä muualta, jos heitä ei hemmotella kotona. Bluen mukaan seksin hakeminen kodin ulkopuolelta tekee miehistä itse asiassa paremman kumppanin, sillä näin he selviävät paremmin vaimon valittamisesta ja lapsista, kertoo News.com.au.

