Kelly Osbournen viihtyisä koti vaihtoi omistajaa – katso kuvat talosta!
Osbournen tosi-tv-sarjastakin tuttu Kelly Osbourne sai kotinsa myydyksi vain hieman alle alunperin pyydetyn summan.
Laulajan uraakin kokeillut Kelly Osbourne on saanut myydyksi kotinsa Länsi-Hollywoodista. Muusikko Ozzy Osbournen ja America's Got Talent -ohjelman tuomarinakin nähdyn Sharon Osbournen tytär sai kodistaan reilut 930 000 euroa. Osbourne laittoi talon alunperin helmikuussa myyntiin vajaalla 970 000 eurolla.
Kihlatustaan tammikuussa eronneen Osbournen kaupaksi käynyt koti on viihtyisän näköinen, mutta suhteellisen vaatimaton. 116-neliöisestä talosta löytyy vain yksi makuuhuone sekä kaksi kylpyhuonetta. Osbourne osti talonsa vuonna 2005 maksaen siitä silloin 858 000 euroa.
Vuonna 1952 valmistuneessa talossa on tasokkailla laitteilla varustettu keittiö, oleskeluhuone sekä työhuone. Joidenkin lähteiden mukaan Osbourne ei ole asunut kodissaan kuukausiin. Sen sijaan tähden kerrotaan vuokraavan kohutähti Lindsay Lohanin entistä Beverly Hillsin kotia 7500 eurolla kuussa.
(MTV LIFESTYLE)
Lähde: Trulia Luxe Living
Uusimmat
-
05:37
Mätkyjen ensimmäinen eräpäivä on tänään – valtion kassaan pitäisi kilahtaa yhteensä 85 miljoonaa euroa
-
05:29
Tuska valtaa Helsingin kahden vuoden koronapaussin jälkeen – "Yleisöennätys voi hyvinkin mennä nyt rikki"
-
05:07
Kymmenen ihmistä kuoli Venäjän ohjusiskussa kerrostaloon Odessan alueella – MTV seuraa sotaa
-
01:00
Ilmastolain ohelle on tehtävä luontolaki: "Jos luontokatoa ei pysäytetä, niin silloin todellakin talous sakkaa"
-
23:07
Hurja temppu! Katso: Armand Duplantis täräytti maailmanennätyksen kotiyleisön edessä
-
23:04
Kuvernööri: Tilanne Lysytshanskissa on äärimmäisen vaikea – MTV seuraa sotaa
-
22:36
Turkki toimii vastahankaisesti testatakseen mahtiaan: "Turkki on kerännyt viime vuosina kovaa valtaa, mitä saa tekemällä muiden "likaisia töitä'"
-
22:30
Turkin kanssa solmittu sopimus saattaa aiheuttaa myöhemmin ongelmia: "Epäselvää, mistä tässä oikein sovittiin"
-
22:15
Sointu Borg juhlii 30-vuotissyntymäpäiviään – poseeraa raikkaassa kuvassa: "Aattelin vetästä kolmen päivän discon"
-
21:56
Erdogan: Suomen ja Ruotsin täytyy noudattaa lupauksiaan, muuten Turkki ei ratifioi jäsenyyttä – Ruotsi: "Kansalaisia ei luovuteta"
-
21:53
Oliver Helander heitti yhden onnistuneen heiton – Peters ylitti 90 metriä
-
21:42
Lauri Markkanen häkeltyi fanaattisen suomalaisyleisön edessä – "Harvoin on tämmöinen fiilis"
-
21:30
Johanna Harlinin raskaus lähenee loppuaan – hehkuu tuoreimmassa kuvassaan: "En malta odottaa halailemista kanssasi"
-
21:27
Rajavartiolain muuttamisesta päästiin yksimielisyyteen – täsmennyksillä halutaan varmistaa itärajan sulku poikkeustilanteessa
-
21:17
Viivi Lehikoinen onnistui hienosti Timanttiliigan kisassa – täräytti oman ennätyksensä!
-
21:08
Oliver Helander aloitti lupaavasti – sitten maailman ykkösmies jysäytti 90 metrin kaaren!
-
21:03
Turun seudulla kadonnut 72-vuotias mies löytyi elossa
-
20:42
Venäjä kutsui Britannian suurlähettilään puhutteluun Johnsonin "loukkaavien" puheiden takia
-
20:30
Risteilijä törmäsi jäävuoren palaseen Yhdysvalloissa – katso video tilanteesta
-
20:29
Lauri Markkanen johdatti Susijengin upeaan nousuun – Suomi varmisti MM-jatkokarsintapaikan
-
Lataa lisää