Paratiisin asukkaat viettivät päivää pötkötellen sängyllä. Jutut olivat levottomia ja Kätlinkin avautui seksiunistaan.
Asukkaat alkoivat keskustella siitä, ettei elo BB-talossa ollut herännyt seksuaalisia haluja kanssa-asukkaita kohtaan.
– Ulkomaailmassa olen tosi seksuaalinen ihminen. Panettaa 24/7. Täällä ei ole tullut mitään sellaista, tosi outoa, Kätlin pohdiskeli ääneen.
– Olen vain kerran nähnyt pervoa unta, se oli tosi ällöttävä uni. Olin mun exän kanssa kylpyhuoneessa. Se istui ammeen reunalla ja mä niinku…, Kätlin sanoi merkitsevästi.
– Mun pikkusisko ja perhe tuli sinne, mut me vaan jatkettiin, Kätlin nytkytteli kehoaan.
Ragnar ja Kätlin makoilivat kylki kyljessä. Kädet ja jutut olivat levottomina monellakin asukkaalla.
– Sami puristi mua eilen päiväunilla tissistä, unissaan! Ja Raksu laittoi käden mulle tähän, Kätlin sanoi ja laittoi oman kätensä Ragnarin jalkoväliin.
Seuraa talon tapahtumia suoraan Subin Big Brother -sivuilta
MTV3:n Viihdeuutiset nyt myös Twitterissä, tutustu
(MTV3)