Onko tässä huonokuntoisin liikenteessä nähty auto ikinä?
Kolarikuntoinen auto pääsi yllättämään moottoritiellä kaasuttelevat, kun kenties huonokuntoisin koskaan nähty auto jatkoi matkaansa erittäin ruttuisessa kunnossa.
Venäjän liikenteessä sattuu ja tapahtuu, mutta erään moottoritieltä bongatun auton kunto todella yllättää. Kyseisen auton ajo ei nimittäin päättynytkään ilmeisen voimakkaan kolarin seurauksena, vaan matka jatkui kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan.
Italialaisen AutoMoto.it-sivuston Facebookissa jakama video on herättänyt hilpeyttä somekansassa. "Älä koskaan luovuta!", kuuluu olevan tämän kuskin mottona liikenteessä.
Jos Facebook-upotus ei näy, katso se täältä.
Uusimmat
-
15:46
IPCC: Mahdollisuus taata elinkelpoinen ja kestävä tulevaisuus kaikille on umpeutumassa
-
15:44
Näin Jasmin Voutilainen kertoi julkisuuden varjopuolista vuonna 2020: "Ei ole helppoa solmia uusia ystävyyssuhteita"
-
15:42
Welt: Britannia valmis korvaamaan Puolan Ukrainalle luovuttamat hävittäjät – MTV seuraa sotaa
-
15:31
Poliisit-tv-sarja lopetetaan – oikeusasiamies moitti salaisten tietojen päätymistä kuvausryhmälle
-
15:18
OmaKela-palvelun häiriö ohi
-
15:16
Junalakon varsinainen sovittelu jatkuu vasta keskiviikkona, osapuolet etsivät ratkaisua – MTV seuraa junalakkoa
-
15:10
Venäjä uhkaa pommittaa Haagin rikostuomioistuinta Putinille annetun pidätysmääräyksen takia: "Katsokaa tarkkaan taivaalle..."
-
14:45
Fani ikuisti Jasper Pääkkösen roolihahmon kasvot iholleen: "Isoimpia kunnianosoituksia"
-
14:40
Petteri Sihvoselta armoton huomio – näistä seikoista joudutaan vielä maksamaan SM-liigan pudotuspeleissä: "Jopa tällaisia hatusta vetäistyjä kaneja"
-
14:38
Viiden maakuntakentän lentoliikenne jatkuu valtion tukemana ensi vuoden vappuun asti
-
14:37
Nightwishin laulaja Floor Jansen, 42, kertoi ilouutiset – toinen lapsi tulossa
-
14:34
Tämä on norotilanne Suomessa juuri nyt
-
14:23
Iäkäs pariskunta putosi moottorikelkalla jäihin ja hukkui – kaksi onnettomuutta vaati ihmishenkiä sunnuntaina Varsinais-Suomessa
-
13:49
Venäläisurheilijoiden paluu oli liikaa – suomalainen huippukilpailu peruttiin protestina
-
13:44
Olympialaisissakin Suomea edustanut nuorten MM-mitalisti lopettaa uransa 24-vuotiaana
-
13:34
Onnibus syttyi tuleen ja matkustaja Hannaa pyydettiin siirtymään kauemmas – kun hän palasi, oli luvattu varakyyti jo mennyt
-
13:30
Näin entiset ja nykyiset Salkkarit-näyttelijät kommentoivat Jasmin Voutilaisen poismenoa: "Ei löydy sanoja"
-
13:29
Yhdysvalloissa kaatuneen Signature Bankin talletuksille ja lainoille löytyi ostaja – koko pankki ei kelpaa kellekään
-
13:27
Luistin viilsi Jenni Hiirikoskea kaulaan – tältä epäonninen tapahtumaketju näytti: "Tunsin ja näin kaiken sen veren"
-
13:17
Nainen järkyttyi: Pyton kurkisti pöntöstä vain hetki istunnon jälkeen Thaimaassa – kärmestä ei kolosta niin vain irrotettukaan
-
Lataa lisää