Christina Aguilera näyttää hehkeän erikoiselta pitäen punaisia ruusuja sylissään W Magazine -lehden kannessa.
Pop-tähti Christina Aguilera katsoo kiinteästi kohti taivasta ohuen kankaanpalan ja ruusujen verhoamana W Magazine -lehden kannessa. Hänen kiharretut hiuksensa antavat otokselle eteerisen sävyn. Kaunotar näyttää kuvassa hoikemmalta kuin miltä hän on viime kuukausina näyttänyt. Lehden haastattelussa kaunotar kertoo avioerostaan Jordan Bratmanin kanssa. Pariskunnalla on kuusivuotias poika Max.
– Yhdessä vaiheessa kumpikaan meistä ei ollut mikään enkeli. Silloin kotielämämme muistutti minua omasta lapsuudestani. En halua poikani kasvavan jännittyneessä ilmapiirissä, Aguilera kertoo.
Aguilera kiittelee uutta poikaystäväänsä Matt Rutleria, tuotantoassistenttia, jonka hän tapasi Burlesque-elokuvan kuvauksissa. Mies on auttanut Aguileraa vaikeina aikoina.
– Hän tuki minua niin paljon ja tukee edelleenkin. Olemme kokeneet paljon viimeisen vuoden aikana, Aguilera sanoo.
Lue myös:
MTV3/Helmi
Lähde: Thesun.co.uk
Kuva: Getty Images
Uusimmat
-
13:56
Esapekka Lappi ajaa nyt tulevaisuus panoksenaan: "Kakkossija ei johda minulla mihinkään"
-
13:54
Avautuuko sinunkin autosi takaluukku tai konepelti nyt laiskemmin kuin ennen? Tästä se johtuu!
-
13:44
THL: Suomessa todettu 720 uutta koronatartuntaa – kaksi uutta koronavirukseen liittyvää kuolemaa
-
13:37
MTV seuraa koronan etenemistä Suomessa: Kaksi uutta koronaan liittyvää kuolemaa
-
13:33
Ilkka Herolalle ikävä uutinen MM-mitalitaistoon – näin hän valmistautuu ratkaisevalle hiihto-osuudelle
-
13:32
Ruotsissa jo kevään lukemia, +17 astetta! Pekka Pouta kertoo, miltä lähiviikot näyttävät Suomessa
-
13:31
Juontaja Mari Valosaari menee kesällä naimisiin – teki kuukauden testin, joka paljasti läheisimmät ystävät: "Lopulta häävieraslistasta tuli aika lyhyt"
-
13:12
Palveluskoiria koulutettiin salavideoissa raakaa väkivaltaa käyttäen – poliisi aloitti tutkinnan
-
Vaativan neurologisen kuntoutuksen tarve kasvaa – ikääntyminen ja elintapojen muutokset näkyvät aivopotilaiden määrässä Mainos
-
13:05
Venäjän vankiloiden päällikkö vahvistaa: Oppositiopoliitikko Aleksei Navalnyi on siirretty rangaistussiirtolaan
-
13:00
Norja avaa rajan työmatkaliikenteelle Suomesta ja Ruotsista – ehtona todistus työpaikasta ja negatiivisesta testituloksesta
-
12:44
MTV Uutiset Rukalla: Näin hiihtolomailijat ja paikalliset suhtautuvat koronakäänteeseen – huono omatunto ei paina
-
12:39
Tuntematon mies löysi Juhan lusikan sohvan välistä: "Istuin puhelun jälkeen hetken hiljaa ja mietin, että mitä ihmettä juuri tapahtui"
-
12:38
Ruotsin sosiaalihallitus: Raskaana olevat osittain koronan riskiryhmää – sairastuminen lisää ennenaikaisen synnytyksen mahdollisuutta
-
12:36
HIFK nappasi puolustajan toisesta SM-liigaseurasta – paikkaaja tulossa
-
12:33
AFP: Nigeriassa siepattu satoja koululaisia – kateissa yli 300 tyttöä
-
12:25
IS: Bensan ja dieselin litrahintaan povataan kovaa korotusta
-
12:23
Suomessa on suuronnettomuutta vastaava tilanne, sanoo oikeuskansleri – poikkeusolot vakava viesti suomalaisille: "Jokaisen meistä on syytä olla nyt huolellinen"
-
12:20
Ex-nyrkkeilijä Eva Wahlström avoimena vaikeasta raskaudesta – oksensi 250 päivää putkeen: "Päivät menee aika sumussa"
-
12:16
Ilkka Herolalla on nyt kova paikka – MM-mitali mahdollinen, mutta mahtihiihtoa se huutaa
-
Lataa lisää