Britney Spears ihailee latinokaunotarta
Britney Spears paljastaa ihailevansa maailmankuulua latinokaunotarta ja kertoo luottavansa äitinsä neuvoihin ihonhoidossa.
Britney Spears näyttäytyy melko usein rähjäisenä, ja siksi hänen uusimmat lausahduksensa herättävätkin ihmetystä. Now-lehdelle antamassaan haastattelussa laulaja paljastaa ihailevansa Jennifer Lopezin ulkonäköä.
– Jennifer Lopez on idolini! Hän on niin kaunis, eikä ikä näy hänessä. Hän näyttää upeammalta kuin koskaan, ja minä todella ihailen ja kunnioitan sitä.
Spears kertoo saavansa ihonhoitovinkit äidiltään Lynneltä.
– Äitini on hyvin tarkka ihonhoidosta ja pitää huolen siitä, että hänellä on kaapissa oikeanlaiset voiteet. On tärkeää kokeilla erilaisia voiteitta, kun vanhenemme. Äitini kertoo minulle uusimmista tuotteista, mikä on aika mahtavaa. Hänen salaisuuksiaan ovat riittävä vedenjuonti ja tietenkin lepo.
MTV3/Helmi
Lähde: Contactmusic.com
Kuvat: Splash
Uusimmat
-
05:14
"Napalm-tyttö" on saanut viimeiset palovammahoidot 50 vuotta Vietnamin sodan kauhut tiivistäneen ikonisen valokuvan ottamisen jälkeen
-
05:04
Google aikoo poistaa aborttiklinikkakäynnit käyttäjiensä sijaintitiedoista
-
04:54
Zelenskyi syyttää Venäjää terrorismista – ohjusiskuissa kuoli yli 20
-
04:47
Ukraina syyttää Venäjän pommittaneen Käärmesaarta fosforilla
-
23:56
Ukraina otti erävoiton Venäjästä borssisodassa – Venäjän Zaharova: Ukrainan yritys omia ruoka on esimerkki muukalaisvihasta ja "kiovalaisesta nationalismista"
-
23:48
Eurojackpotissa Suomeen lähes 2,4 miljoonan euron voitto – peli oli pelattu Jyväskylässä
-
23:20
Ukraina pyysi Turkkia pysäyttämään venäläisen rahtilaivan, Kiova aikoo avata koulut syyskuussa – MTV seuraa sotaa
-
23:05
Poliisi selvittää väkivaltarikosta Espoon Kauklahdessa – Helsingin poliisilla operaatio myöhään illalla Mellunmäessä
-
22:55
Voiko käydä niin, että Turkki ratifioi Suomen hakemuksen mutta jättää Ruotsin odottamaan? Pekka Haavisto: Kaikki on mahdollista
-
22:30
Prinssi William julkaisi koskettavan kirjoituksen inspiroiville nuorille äitinsä syntymäpäivänä – prinsessa Diana olisi täyttänyt 61 vuotta
-
22:18
Oskari Lukkari PattUn sankari tuplakunnareillaan – Kiri murskavoittoon Jymy-Jusseista
-
22:01
Pitäisikö ilmalämpöpumppu välillä sammuttaa vai kannattaako pitää se aina päällä? Näin asiantuntijat vastaavat
-
22:01
Orlando Bloom julkaisi liudan treenivideoita – oli halvaantua 19-vuotiaana: "He sanoivat, etten enää koskaan kävelisi"
-
21:46
Emma Kimiläinen hurjasteli eturiviin Silverstonessa
-
21:43
Vastaamon entinen toimitusjohtaja Ylelle: Tietomurto saattoi olla sisäpiirin rikos
-
21:29
Valtteri Bottas jakoi lupaavaa tekstiä – suomalaiskuski kutkuttavassa tilanteessa Silverstonessa
-
21:23
Haavisto: Suomi noudattaa Madridissa sovittua – yksittäisistä henkilöistä tai nimilistoista ei keskusteltu Turkin kanssa
-
21:13
G-junat korvataan busseilla Riihimäen ja Lahden välillä huomisiltaan asti
-
21:02
Michael Monroe sai lahjaksi Lemmyn tuhkaa
-
20:47
Karhun metsästyskiintiö pienenee Suomessa yli sadalla
-
Lataa lisää