Vappu Pimiän juhliin saapui maailmanluokan tähti.
Los Angelesissa "mysteerimiehensä" Teemun 50-vuotispäivää juhliva Vappu Pimiä kertoi Instagramin Tarinat-osiossa viikonloppunsa poikkeuksellisesta sattumuksesta.
– Meillä oli eilen Teemun 50-vuotisjuhlat meidän Los Angelesin kavereille, kun meillä on täällä tietenkin paljon ystäviä, kun ollaan täällä aikoinaan asuttu, Pimiä kertoo videolla.
Lue myös: Fergie puolustelee erikoista tulkintaansa kansallislaulusta – "Yritin parhaani"
Juhlien kuokkavieraaksi saapui yllättäen Black Eyed Peas -yhtyeestä ja soolourastaan tunnettu laulaja Fergie.
– Meillä oli pienimuotoiset kotibileet, missä oli lapset ja kaikki mukana, tosi hauska päivätapahtuma. Moni teistä oli bongannut meidän yllätysvieraan, laitoitte että ”Omg, onko tuo todella hän?”. Niin kyllä, Fergie tuli kuokkimaan poikansa kanssa meidän juhliin, Pimiä paljastaa.