Näyttelijä Gwyneth Paltrow paljasti, ettei hän osaa meikata.
39-vuotias näyttelijä Gwyneth Paltrow myöntää, että vaikka hän osaa meikata muita, ei hän onnistu ikinä omassa meikissään.
– Uskokaa tai älkää, mutta minä olen todella huono meikkaamaan itseni. Onnistun kyllä yleensä meikkaamaan muita, mutta kun yritän meikata itseni, epäonnistun aina, Paltrow kertoo.
Uni on upealle näyttelijättärelle äärimmäisen tärkeää – kuten kaikille muillekin. Paltrow kertoo kuitenkin huomaavansa heti kasvoistaan, jos unet ovat jääneet liian vähälle.
– Uni on minulle äärimmäisen tärkeää. Joskus nukun liian vähän ja sen näkee minusta heti. Jos olen nukkunut huonosti, näytän siltä kuin olisin jäänyt rekan alle, Paltrow kertoo.
Paltrow on hyvässä fyysisessä kunnossa. Näyttelijätär on tyytyväinen siihen, että hän on nähnyt suuren vaivan treenatessaan.
– Minä tein kovan työn saadakseni itseni tähän kuntoon. Nyt oloni on mahtava ja olen iloinen, ettei minun tarvitse enää ajatella asiaa lainkaan. Voin vain nauttia elämästä ja se on todella helpottavaa, Paltrow hymyilee.
MTV3/Helmi
Lähde: Femalefirst
Kuva: Splash
Uusimmat
-
23:09
Tulipalo luhtitalossa Nokialla saatu hallintaan – palosta levisi valtava savupatsas taivaalle, katso video
-
22:55
Sosiaali- ja terveysministeri Sarkkisen esitys vammaisten palkkaamisesta ei sytytä suuria puolueita – "En lämpene sille, että vammaisuutta kiintiöitäisiin"
-
22:51
Yhdysvallat tukee 89 miljoonalla dollarilla Ukrainan miinanraivaustoimintaa – MTV seuraa sotaa
-
22:40
Vastaanottojärjestelmään lisäresursseja Ukrainan sodan myötä – "Majoituspaikka löytyy jokaiselle"
-
22:16
Biden allekirjoitti Suomen ja Ruotsin Nato-protokollat – "Sotilasliitosta tulee vahvempi kuin koskaan"
-
22:07
Niinistö keskusteli Bidenin ja Ruotsin Anderssonin kanssa – "Olemme tulleet pitkän matkan"
-
21:53
Luka Modricin silmissä siintää Super Cupin voitto suomalaisfanien ympäröimänä – "Odotamme peliä innolla"
-
21:27
Nuorten Leijonien MM-kisataival starttaa tulevana yönä – näillä kentällisillä isketään Latvian kimppuun
-
21:01
Spice Girls -Geri täytti 50 vuotta – fanit villiintyivät bändikaverin onnitteluista
-
20:54
Real Madrid korkkasi Helsingin Olympiastadionin nurmen – tältä treeneissä näytti
-
20:48
Justin Bieber villitsee yleisöä Helsingin Kaisaniemessä
-
20:29
Onko sinulla väärä mielikuva viikingeistä? Dosentit kertovat, mitä myyttisistä hahmoista oikeasti tiedetään
-
20:13
Venäjän Krimin sotilaslentokentällä räjähtänyt – New York Times: Ukraina teki iskun, Venäjä kiistää
-
20:00
Salkkarit-hahmo tekee tunnustuksen: "Voinko luottaa sinuun?"
-
19:49
Yö-yhtyeen taustalaulajana toiminut Suvi Teräsniska muistelee Jussi Hakulisen ja Olli Lindholmin ystävyyttä
-
19:43
Jari Litmanen voitti urallaan kaksi Super Cupia – nämä värikkäät muistot eivät kuitenkaan vedä vertoja Helsingin finaalille: "Kaikista kovin"
-
19:24
Hyundai-tähti ei enää haaveile Kalle Rovanperän haastamisesta – "Kakkossijasta on käynnissä hyvä kamppailu"
-
19:11
Tartuntatautilain muutos: Syksyllä kynnys koronarajoituksiin olisi aiempaa korkeampi – tavoitteena nopeammat ja täsmällisemmät toimenpiteet
-
19:02
Labradorinnoutaja huomasi vedessä harmaavalaan, eikä sitä pidätellyt enää mikään!
-
19:01
Justin Bieberin superfanit jonottivat Helsingin Kaisaniemen puistossa monta päivää: "Pakko päästä eturiviin"
-
Lataa lisää