Temptation Island Suomi -realityohjelmasta tuttu Minna Leivo rakentaa uutta luottamusta mieheensä pettämisien jälkeen.
VIDEOLLA: Seurapiiritähdet Kesäterassin avajaisissa!
Tosi-tv-julkkis Minna Leivo kertoi Kauppatorin laiturin kesäterassin avajaisissa 3. heinäkuuta tuntemuksiaan kohusarjan kuvausten jälkeen.
Nainen oli mukana puolisonsa Sammyn kanssa Temptation Island Suomi -ohjelmassa. Nainen kertoo parin pettäneen toisiaan puolin ja toisin kuvausten aikana, mutta ovat nyt saaneet selvitettyä välinsä.
– Ollaan edelleen yhdessä, mutta koska siellä tuli puolin ja toisin petettyä, niin meidän keino rakentaa tätä luottamusta takaisin on antaa tilaa sille toiselle, että voi todistaa olevansa luottamuksen arvoisia, Leivo kertoo.
– Ei sitä luottamusta rakenneta niin, että kytätään missä se toinen menee ja lähetellään kuvia, missä mennään. Sammy on tällä hetkellä töissä Espanjassa ja minä olen täällä Suomessa toteuttamassa itseäni, nainen jatkaa.
"Olen analysoinut omaa käytöstäni jälkikäteen"
Temptation Island Suomi -ohjelmassa nähtiin rohkeita kohtauksia.
