Alina Voronkova vietti ikimuistoisen viikonlopun ystäviensä kanssa.
Vuoden 2018 Miss Suomi Alina Voronkova koki mojovan yllätyksen viikonloppuna. Ystävät ja kihlattu Joonas Hurri järjestivät Voronkovalle ikimuistoiset syntymäpäivät. Missikaunotar kertoo asiasta Instagram-tilillään.
– Elämä on mieletön seikkailu ja nyt viimeiset pari päivää olen saanut elää ”polttareilta” tuntuvia synttäreitä, Voronkova aloittaa kirjoituksensa.
Voronkova oli saanut yllätysviikonloppuaan varten kolme ohjetta. Ei menoja kello 14 jälkeen, työasiat tulee hoitaa ennen keskipäivää ja päälle täytyy laittaa jotain tyylikästä.
– Perjantai päivästä lähtien tähän hetkeen asti olen elänyt täysin muiden armoilla ja saanut nauttia (osittain stressata) vaikka mistä yllätyksistä. Kuulemma näiden päivien eteen on tehty jo viikon mittaa paljon valmisteluja, soiteltu ristiin rastiin ilman mun tietoa ja nähty vaivaa only for me, Voronkova kertoo.
LUE MYÖS: Alina Voronkova paljastaa, kuinka usein seksiä on sopivasti – näin puoliso vastaa samaan kysymykseen
Syntymäpäiviä olivat järjestämässä Miss Suomi -kisoista tuttu ja .
