Sinkkuelämää-sarjan Mr. Bigiä näyttelevää Chris Nothia ei Page Sixin mukaan nähdä sarjan uudessa versiossa. Näyttelijä kuitenkin vastaili fanien hätääntyneisiin kommentteihin kryptisesti sosiaalisessa mediassa.
Sinkkuelämää-sarjan fanit ovat olleet riemuissaan sen jälkeen, kun tammikuussa vahvistettiin, että rakastettu Sex and the City saa jatkoa uuden And Just Like That -sarjan merkeissä. Mukana ovat tutusta naisnelikosta Sarah Jessica Parker, Kristin Davis ja Cynthia Nixon. Sen sijaan Kim Catrallin näyttelemään suosikkihahmoa Samantha Jonesia ei uudessa sarjassa tulla näkemään.
Page Six uutisoi, ettei Samantha kuitenkaan olisi suinkaan ainoa keskeinen hahmo, joka puuttuu uudesta sarjasta. Sivusto nimittäin kertoo nyt, ettei myöskään, 66, näyttelemä Mr. Big ole mukana uudessa sarjassa.

