Viisivuotias sai kuulla, että lapset muuttavat pois kotoa aikuistuttuaan – äiti kuvasi liikuttavan reaktion: "En halua muuttaa pois"

Tieto lisää tuskaa. Pikkupoika herkistyi kyyneliin kuultuaan, että kasvettuaan lapset muuttavat vanhempiensa luota pois.
Kun viisivuotias Jack-poika katseli televisiota äitinsä kanssa, hän huomasi, että ohjelmassa hahmo ei asunutkaan kotona vanhempiensa kanssa. Poika kysyikin heti äidiltään, Caitlin Fladagerilta, miksi näin oli, kertoo Mirror.
Kanadalaisäiti yritti selittää pojalleen, kuinka lapset aikuisiksi kasvettuaan muuttavat lopulta pois vanhempiensa hoteista, mutta tieto oli pienelle pojalle liikaa.
Pikkuinen Jack ei kestänyt ajatusta elämästä ilman äitiä ja puhkesi kyyneliin. Somevaikuttajana tunnettu Caitlin jakoi herkän hetken liki 330 000 Instagram-seuraajalleen. Videota on katsottu jo yli 53 000 kertaa.
– Miksi itket? äiti kysyy videolta.
– Koska en halua muuttaa pois, itkuinen poika sanoo äidin yrittäessä lohduttaa.
Jos video ei näy, voit katsoa sen täältä.
"Suloisinta"
Ymmärrettävistä syistä video kosketti sen nähneitä.
– Sydämeni, voivotteli eräs kommentoija.
– Tämä on suloisinta, ihasteli toinen.
– Vau, tämä kosketti minua. Minulla on kaksi poikaa, enkä ole valmis näihin keskusteluihin heidän kanssaan, totesi kolmas.
Caitlin. Jos kuva ei näy, voit katsoa sen täältä.
Caitlin on aiemmin herättänyt huomiota kommenteillaan pilven poltostaan. Kahden lapsen äiti on myös avautunut synkemmistä ajoistaan ja paljastanut, että oli aikeissa riistää oman henkensä vain päiviä ihastuttavan perhekuvan ottamisen jälkeen.
LUE LISÄÄ CAITLINISTA: Pilven poltollaan kohauttanut äiti avasi tärkeän keskustelun – näistä asioista äitejä häpäistään: ”Lasteni sukat eivät ole samaa paria”
Lue uusimmat lifestyle-artikkelit.
Lähteet: Mirror, @caitlinfladager/Instagram
Uusimmat
-
23:41
Leijonien tulevalle vastustajalle kirvelevä tappio MM-kaukalossa – pelottava vaaratilanne sävytti ottelua
-
23:34
Belgian apinarokkotapaukset yhdistetty fetissifestivaaleihin, kertovat tapahtuman järjestäjät
-
23:32
Jääkiekon MM-kisat 2022: Otteluohjelma, tulokset ja tv-lähetykset
-
23:19
Kalle Rovanperän simppeli suunnitelma toimi täydellisesti – tallipomo Latvalakin hämmästyi: "Hallitsi tilanteen upeasti"
-
23:05
Slovakialle tärkeä voitto MM-kaukalossa – viiden minuutin jäähy puhututti C Moren studiossa
-
22:52
Yli 30 ihmistä loukkaantui trombin iskettyä kaupunkiin Länsi-Saksassa – kattoja repeytyi irti ja puita irtosi juurineen
-
22:39
Kaikkien aikojen Eurojackpot meni jakoon! Saksaan 110 miljoonan voitto – Suomeenkin napsahti kohtuullinen potti
-
22:32
Kazakstanin kolossi täräytti puun takaa – selvisi niukasti ulosajolta: "Aika lähellä päätä kolisee"
-
22:17
Linnanmäen laite jumittui yläasentoon – kolme henkilöä pelastettiin nostolavalla korkeuksista
-
22:12
Että mitä? Jukka Jaloselta kullanarvoinen reaktio suomalaisjäähyyn MM-kisoissa
-
21:57
Azovstalin terästehtas on antautunut, Venäjä ilmoittaa – MTV seuraa sotaa
-
21:53
Sébastien Ogierilta nähtiin raju avautuminen – näin Pirelli-pomo selitti MM-rallin rengasfiaskoa
-
21:48
Oklahomassa hyväksyttiin laki, joka kieltää abortin lähes täysin
-
21:39
Ruotsissa reviteltiin Leijonien murskavoitosta – "Suomi voitti neljän oman maalin ansiosta"
-
21:39
Kalle Rovanperä teki huiman tempun, johon ei olisi itsekään uskonut – näin eteni Portugalin MM-rallin perjantaipäivä
-
21:28
Valtteri Bottas alkaa jo nauraa karulle trendilleen: "Kuulin meteliä, joka ei kuulostanut hyvältä"
-
21:09
Karmea töötti oli liikaa – entinen Lukko-tähti lähti kostoretkelle
-
20:50
Lewis Hamiltonin kommentit kertovat paljon – joko Mercedes ilmoittautuu takaisin F1-kärkitaistoon?
-
20:32
Kauhistuttava tilanne MM-kisoissa – luistin naamaan
-
20:19
Asiantuntijalta pysäyttävää tekstiä MM-rallissa kuohuttavien rengasrikkojen taustoista – "Koettakaa pärjätä"
-
Lataa lisää