Yleisön ja naisen yllätykseksi mies kumartuikin solmimaan kengännauhojaan. Erikoisesta tilanteesta uutisoi muun muassa News.com.au-sivusto.
2. tammikuuta Nassau Coliseum -areenalla New Yorkissa pelatussa New York Islandersin ja New Jersey Devilsin ottelussa nähtiin hilpeä tilanne, jossa nainen luuli miehen kosivan häntä "pusukameran" kuvatessa.
Jos kuva ei näy, voit katsoa sen täältä.
Kameralla näkyy, miten pariskunta huomaa olevansa kuvattavana ja he suutelevat. Sen jälkeen yleisöstä kuuluu kohdahdus, kun mies näyttää polvistuvan naisen eteen. Nainen pitelee käsiä suunsa edessä ja nousee seisomaan.
Sitten käy ilmi, että seuralaisensa kustannuksella pilaileva mies kävikin vain solmimaan kengännauhojaan. Yleisö nauraa ja nainen osoittaa eleillä turhautumistaan.
