Valtiatar Keijuksi itseään kutsuvan dominan asiakkaat ovat pääasiassa vakioasiakkaita. Yhteensä asiakaskuntaa on useita satoja.
Dominana työskentelevä Valtiatar Keiju täyttää asiakkaidensa toiveita alistamisen ja fetissien kautta. Asiakkaan on mahdollista ostaa kerralla myös kahden eri dominan palveluita.
– Siinä on neljä kättä ihmisen kimpussa. Jos esimerkiksi asiakas täytyy sitoa kiinni johonkin, niin se ei vie koko aikaa. Jos sidon yksin, niin sillä hetkellä ei muuta tapahdu. Jos kaverin kanssa, niin hän huomioi asiakasta minun sitoessani. Siinä on paljon enemmän vauhtia ja vähemmän mitään taukoja, Keiju kertoi MTV Uutisille.
Keiju ei harrasta seksiä asiakkaidensa kanssa.
– Minuun ei saa koskea, paitsi palvontatarkoituksessa, jolloin minä kontrolloin tilannetta. Intiimialueitani ei saa nähdä. Laukeaminen sessioissani on mahdollista esimerkiksi välineiden avustuksella.
Lue myös: Domina Valtiatar Keiju uskoo, että vaihtaa työpäivän aikana roolia enemmän kuin moni näyttelijä – asiakassessiossa voi päästä jopa painimaan
Suhde lähtee liikkeelle asiakkaan yhteydenotosta: sähköpostien ja viestin lähettelystä sekä puhelinkeskustelusta. Asiakkaat täyttävät lomakkeen, jossa he saavat sanallisesti kertoa toiveitaan.
– Sitten asiakas tulee studiolle, jonka olen valmistellut. Tarkkailen ihmistä siinä hetkisen, ja siitä se sitten lähtee. Pääasiassa asiakkaani ovat vakioasiakkaita, jotka tulevat useamman kerran. Osa saattaa tulla kerran vuodessa, osa käy joka viikko. On tietysti myös kokeilijoita, jotka haluavat käydä kerran ja sen jälkeen mennä seuraavalle. Sekin sopii.

