Paparazzi Panu Hörkkö paljastaa MTV Uutisille, mikä kuvauskeikka on jäänyt erityisesti mieleen.
Toimittaja-juontaja Tuomas Enbuske pitää podcastia yhdessä Seiskan toimittajan ja paparazzin Panu Hörkön kanssa Enbuske ja paparazzi Hörkkö Viihderaamattu. Kaksikko käy viikoittain läpi kiinnostavimmat julkkisjuorut ja monesti myös Hörkkö kertoo, kuinka tarinat lehteen ovat syntyneet.
Hörkkö on paparazzannut vuosien aikana lukuisia julkkiksia, gaalojen ja tv-ohjelmien jatkobileitä ja myös Suomessa vierailleita maailmantähtiä. Hörkkö paljastaa MTV Uutisten haastattelussa erään ikimuistoisimman kuvauskeikan.
– Nyt kun olemme tässä Ullanlinnassa tällä hetkellä, tähän liittyy yksi aika mieleenpainuva tapaus, kun Jackass-tähti Bam Margera oli muutama vuosi sitten Suomessa ja hän lähti Andy McCoyn kanssa vetämään viinaa.
Hörkkö sai koko ajan vinkkejä kaksikon liikkeistä, mutta he olivat askeleen edellä paparazzia. Lopulta Hörkkö ei saanut päivän aikana yhtään valokuvaa heistä.
Lue myös: Seiska: Poliisit nappasivat kännissä riehuneen Bam Margeran
Tilanne kuitenkin muuttui myöhään yöllä, kun Hörkkö oli juuri nukahtamassa kotonaan ja yhtäkkiä ulkoa alkoi kuulua kovaa karjuntaa englanniksi.
