Seitsemänvuotiaat Kaarlo ja Lilian vierailevat Töllötuomareiden uudessa jaksossa arvioimassa Putouksen sketsihahmot.
Putous-ohjelma kerää lauantai-iltaisin kotisohville koko perheen ja erityisesti perheen pienimpien suosikkiosio ohjelmassa on sketsihahmokilpailu. Tänä vuonna ohjelmassa nähdään kuusi sketsihahmoa: Kari Varaani, Rekka-Liisa, Aki, Matti McConaughey, Baby Burn ja VV Lahtinen.
Lue myös: Varsinaisen sketsihahmokisan osallistujat selvillä! Nämä sketsihahmot pääsivät jatkoon toisesta Putous-jaksosta
Lue myös: Nämä sketsihahmot nähtiin ensimmäisessä Putous-jaksossa
Töllötuomarit eli MTV:n toimittajakaksikko Katja Lintunen ja Katri Utula kertovat yhteistuumin, että heidän suosikkihahmokseen ensimmäisten jakson perusteella nousi Matti McConaughey. Tämän viikon Töllötuomareissa nähdään kaksi vierailevaa tähteä, 7-vuotiaat Kaarlo ja Lilian, joilla on puolestaan ihan eri suosikkihahmot.

