Alma Hätönen ilahdutti someseuraajiaan hänen ja miehensä yhteiskuvalla.
Juontaja Alma Hätönen ja tämän näyttelijärakas Jaakko Ohtonen nauttivat parhaillaan yhteisestä lomamatkastaan. Rakastavaisten reissuseurana on myös heidän koiransa Shanti.
Hätönen postasi Instagram-tililleen kuvaparin reissutunnelmista. Ensimmäisessä kuvassa hän makoilee rakkaansa kainalossa. Toisessa kuvassa Hätönen ja Shanti-koira pötköttelevät vieretysten.
– On tullut matkattua ja pötköteltyä hyvässä seurassa! Terkut Saksasta, Hätönen kirjoittaa jatkaen, että pian seurueen matka jatkuu autolla kohti aurinkoisempia maisemia.
Jos julkaisu ei näy, voit katsoa sen tästä. Voit selata kuvia painamalla nuolikuvakkeesta.
Lue myös: Alma Hätönen irtisanoutui radiosta viime syksynä – kiireinen työtahti vei voimat: "Oli pakko ottaa hengähdystauko"
– Shanti on aivan maailmanmatkaajana täällä ja sopeutuu hienosti muuttuviin tilanteisiin. Oon niin ylpeä, juontaja jatkaa.
