Hyppää pääsisältöön
TuoreimmatLiigaSääRikosPolitiikkaAsian ytimessä.doc
Uutiset
KotimaaUlkomaatRikosPolitiikkaTalousMielipiteetSää
Urheilu
LiigaMM-ralliJääkiekon MM-kisatJääkiekkoF1JalkapalloYleisurheilu
Viihde
SeurapiiritTV-ohjelmatElokuvatKuninkaallisetMusiikkiSalatut elämät
Lifestyle
RuokaTerveys ja hyvinvointiSeksi ja parisuhdeAutotHoroskooppi
Makuja
ReseptitRuokauutiset
Videot
MTV Uutiset LiveUusimmat
Tv-opas
Muistilista
  • MTV UutisetKonepajankuja 7
    00510 Helsinki
  • Uutistoimituksen päivystys010 300 5400
  • Uutisvinkkiuutiset@mtv.fi
  • WhatsApp040 578 5504
Sisällöt
  • Tomi Einonen
    Vastaava päätoimittaja
  • Ilkka Ahtiainen
    Uutispäätoimittaja
  • Mona Haapsaari
    Toimituspäällikkö
  • Teemu Niikko
    Toimituspäällikkö, urheilu
Liiketoiminta
  • Iina Eloranta
    VP, Channels and Digital Consumption
SuomiAreena
  • Jeremias Kontio
    Vastaava tuottaja
Muut palvelut
  • MTV Katsomo
  • SuomiAreena
Asiakaspalvelu
  • MTV Uutiset -palaute
  • MTV Katsomon asiakaspalvelu
  • Tietoa yhtiöstä
  • Avoimet työpaikat
  • Mainosta MTV:ssä
  • Tietosuojalauseke
  • Käyttöehdot
EtusivuVideotTuoreimmatLuetuimmatOdota

Rohkeat paljastukset kymppikerhosta: Tällaista on seksi lentokoneessa

Shutterstock
Julkaistu 26.04.2018 20:28

Hannakaisa Taskinen

hannakaisa.taskinen@mtv.fi

Lentokoneessa seksiä harrastaneet paljastavat, oliko kokemus yhtä hyvä kuin mielikuvissa.

Yllä olevalla videolla pohditaan, millaisia seksivälineitä kotona olisi hyvä olla.

Seksi lentokoneessa on monelle mieluinen fantasia.  Saucy Dates -deittisivuston kyselyn mukaan jopa 87 prosenttia 11 179 vastaajan joukosta kertoi fantasioivansa seksistä yläilmoissa.

Eikä seksikumppanin tarvitse edes olla entuudestaan tuttu. Liki kolmannes niistä vastaajista, jotka olivat jo eläneet fantasiansa toteen, olivat harrastaneet seksiä lentokoneessa täysin tuntemattoman henkilön kanssa.

18 prosenttia vastaajista kertoi onnistuneensa viettelemään lentokoneen henkilökuntaan kuuluvan henkilön. Osa tilanteista oli tosin tapahtunut kahden henkilökunnan jäsenen välillä, suurin osa kuitenkin matkustajan ja henkilökunnan jäsenen välillä. 

Suurin osa kymppikerhon laatuhetkistä tapahtui vähemmän yllättäen yölennolla.

"Jäimme kiinni lentoemännälle"

Metro-sivusto kyseli kymppikerhoon päässeiltä kokemuksia lentokoneessa koetuista seksihetkistä.

"Annoin poikaystävälleni suuseksiä matkalla Thaimaaseen. Vieressämme istui matkustaja, mutta en usko, että hän huomasi. Se ei ollut helppoa – esitin nukkuvaa, ja hänen peniksensä vain oli ikään kuin tuettu suutani vasten."
– Helena, 28

"Se oli spontaania. Olimme katselleet toisiamme yhden lentoemännän kanssa siitä lähtien, kun astuin koneeseen. Kun suurin osa matkustajista nukkui, hän vei minut salaa keittiöalueelle, ja harrastimme seksiä, kun hänen kollegansa piti vahtia."
– Howard, 35

LUE MYÖS: Naiset paljastavat parhaat vinkkinsä – näillä keinoilla tajunnanräjäyttävää seksiä!

"Muutama vuosi sitten silloinen tyttöystäväni ja minä olimme hiljaisella, pitkällä lennolla menossa takaisin kotiin Lontooseen. Koneessa oli paljon tyhjiä paikkoja, joten hän antoi minulle suuseksiä. En päässyt loppuun asti kylläkään, se oli liian hermostuttavaa."
– Soren, 36

"Olin ykkösluokan matkustamossa ja yksi emännistä avasi vahingossa vessan oven, kun olin masturboimassa. Hän sulki oven, ja minä jatkoin. Myöhemmin hän tuli penkilleni, kun olin katsomassa elokuvaa. Hän kumartui vaihtaakseen juomani uuteen, ja silitti penistäni housujeni läpi ja lähti. Kutsuin häntä uudelleen, suljin matkustamon oven, ja harrastimme seksiä."
– Thom, 23

LUE MYÖS: Tutkimus: Naiset eivät kadu yhden illan juttujaan – kunhan tietyt ehdot täyttyvät

"Minä ja tyttöystäväni harrastimme seksiä vessassa. Juuri kun olimme lähdössä, viiden minuutin anaaliseksin jälkeen, lentoemäntä koputti ja käski meidän palata paikoillemme. Hän ei sanonut mitään muuta silloin, mutta portilla hän veti minut sivuun ja käski olla tekemättä sitä enää koskaan uudelleen."
– Pete, 48

"Me jäimme kiinni lentoemännälle. Hän oli noin 60-vuotias, ja vain ikään kuin virnisti meille."
– Oliver, 46

"Meillä oli hauskaa, mutta jäimme tuntemattomalle kiinni, kun hän kuuli minun tulevan."
– Marcus, 21

Lähteet: Metro, Saucy Dates

Lisää aiheesta:

Naiset paljastavat karseimmat kokemuksensa suuseksistä: "Säälin hänen nykyistä vaimoaan"Karut kokemukset neitsyyden menetyksestä: "Kunpa muistaisin paremmin, mitä sinä yönä tapahtui"Lentoemäntien paljastukset karseimmista asiakkaista: "En tule ikinä ymmärtämään, miksi mies teki niin"Miesstripparit paljastavat, mitä keikoilla tapahtuu: "Harrastin seksiä morsiamen kanssa"10 tapaa harrastaa huonoa seksiä – montako näistä tilanteista olet itse kokenut?"Niin kliseistä kuin mahdollista" – näin karmeilla tavoilla uskottomuus on selvinnyt kumppanille
Seksi ja parisuhdeLifestyle

Tuoreimmat aiheesta

Seksi ja parisuhde
  • pe19:09
    Ihmissuhteet

    Emmitkö sitoutumista? Vasta-avioitunut Max kertoo, miksi halusi naimisiin

  • ke16:18
    Rikospaikka

    Jopa lähes puolet suomalaistytöistä kokenut seurusteluväkivaltaa

  • 15.11.07:59
    Ihmissuhteet

    Mihin kumppanit katosivat somesta? Poikaystäviä moititaan nyt noloiksi

  • 4.11.22:38
    Tauski Peltonen

    Seiska: Tauski ja Henna Peltonen: Avioero

  • 3.11.19:35
    Australia

    Äiti puukotti tyttärensä 14-vuotiasta salarakasta – vältti vankilan