Koiranpennun naama turposi pahasti, kun se söi mehiläisen – videolla jo yli 45 miljoonaa katsojakertaa: "Tuntuu pahalta, kun nauroin tälle"

Tiktokkaaja julkaisi videon koiranpennustaan, jonka naama oli turvonnut pahasti, koska se oli mennyt syömään mehiläisen. Yli 45 miljoonaa katsojakertaa keränneestä videosta kertoo Mirror.
TikTokia nimellä @mathiiiel käyttävä Mathias Jakobsen julkaisi videon siitä, miltä hänen koiransa näytti sen jälkeen, kun se oli syönyt mehiläisen.
Ensin videolla näkyy pentu venyttelemässä sohvalla. Videolla lukee:
– Tässä minun koirani ajattelemassa sitä hetkeä, kun se söi mehiläisen ja joutui eläinlääkäriin.
Sen jälkeen nähdään koiranpentu ilmeisesti eläinlääkärin sylissä vastaanotolla. Koiran naama ja kaula ovat turvonneet huomattavasti.
Mehiläisen pistosta ei seurannut pysyvää haittaa, vaan koira toipui koettelemuksistaan.
– Se heiluttaa häntäänsä, joten sillä on kaikki hyvin, Mathias kirjoitti.
Videolle huikea suosio
Maaliskuun lopulla julkaistulle videolle on kertynyt jo huimat yli 45 miljoonaa katsojakertaa. Koira on hurmannut tiktokkaajat, vaikka samalla monesta tuntui, että koiraparan tilanteelle ei saisi nauraa.
Jos video ei näy, voit katsoa sen täältä.
– Se näyttää tosi suloiselta, mutta hyvin surulliselta, huokaili joku.
– Näyttää ihan pupulta, kirjoitti toinen.
– En tiedä, saako tälle edes nauraa, pohti kolmas.
– Tuntuu pahalta, kun nauroin tälle, myönsi neljäs.
Lue uusimmat lifestyle-artikkelit tai lisää aiheesta koirat!
Uusimmat
-
09:05
Ukraina väittää osuneensa ohjusiskulla Venäjän sotilastukikohtaan – MTV seuraa sotaa
-
09:01
Sara Forsberg ponnahti julkisuuteen hittivideolla vuonna 2014 – niskaan ladottiin liuta paineita: "Se oli paljon nuorelle tytölle"
-
08:53
Venäläismedia: Ainakin kolme kuollut ja yli 40 taloa sortunut tai vaurioitunut
-
08:40
Ruisrockissa voit istahtaa huolituolille avautumaan – musiikkitapahtumat puuttuvat entistä tarkemmin häirintään ja syrjintään
-
08:32
Reetta Hurske paineli voittoon loistoajalla Ranskassa
-
08:30
Pääsevätkö supertähdet takaisin rapakon taakse? Uhkakuvat NHL:n yllä ovat todellisia
-
08:29
Varoiteltiinko sinuakin lapsena mansikkakuumeesta? Tätä et kenties "taudista" tiennyt
-
08:03
Sisäpiirilähde: kuningatar Elisabet jumaloi prinssi Harrya
-
08:02
Mercedes hämmästeli Valtteri Bottaksen menoa – "Mikä vuosi nyt on"
-
07:57
Suomessa syntynyt olympiamitalisti sai mystisiä piikkejä Venäjällä – oli aiemmin joutunut sairaalaan: "Hän ei voi hyvin"
-
07:56
Automiitti päättyikin ajokorttien hyllyttämiseen Turun seudulla – poliisi mittasi räikeitä ylinopeuksia
-
07:30
Suomessa suosittu laji kasvaa räjähdysmäistä vauhtia – huipuille maksetaan jo poskettomia summia
-
07:15
Kuinka pian palanut iho palautuu entiselleen? Pahimmillaan kauaskantoisia seurauksia
-
07:05
Näin pahalta se näytti – Stanley Cup -sankarilta karu paljastus mestaruuden ratkettua
-
06:59
Lapsuudenystävä ja isäpuoli murhasivat 19-vuotiaan Villen – näin nuorukaisen isä löysi keinon lakata vihaamasta murhaajia
-
06:30
F1-lähtöjärjestys: Max Verstappenin ympärillä pyörii iso kysymys – Valtteri Bottaksella syytä toiveikkuuteen
-
06:26
Ismo Leikola kertoo pahimman pelkonsa muutossa Yhdysvaltoihin – "Onneksi ei ole tarvinnut"
-
05:14
Uzbekistan julisti hätätilan protestien vuoksi
-
05:06
Sierra Leone pyrkii laillistamaan abortin – nykylaki vuodelta 1861
-
05:00
Bloomberg: Maailman 500 rikkaimman varallisuus on laskenut alkuvuonna jopa 1,4 biljoonalla dollarilla – tutut nimet jatkavat listan kärjessä
-
Lataa lisää