Kaunarit-tähdet saapuivat Suomeen – seuraa vierailua MTV.fistä!
Kolme Kauniit ja rohkeat -sarjan näyttelijää on saapunut Suomeen. MTV.fi seuraa tähtien vierailua tiiviisti.
Kauniit ja rohkeat -sarjaa tähdittävä näyttelijäkolmikko saapui Suomeen myöhään keskiviikkoiltana 10. kesäkuuta 2015.
Sarjan näyttelijöistä Suomeen saapuivat Steffy Forresteria näyttelevä Jacqueline MacInnes Wood, Maya Avantin roolista tunnettu Karla Mosley sekä Rick Forresterina tunnettu Jacob Young.
Karla Mosley ilmoitti saapumisesta sosiaalisen median välityksellä. Hän oli heti saapuessaan innoissaan terveellisistä smoothie-juomista.
– Oi meistä tulee ystäviä, Karla kirjoitti kuvan yhteyteen.
Tähdet ehtivät ummistaa silmiään vain muutaman tunnin, sillä aamuseitsemältä he ovat jo valmiita "Suomi-seikkailuun". Karla fiilistelikin kesäistä Helsinkiä torstaiaamuna julkaisemalla kuvallaan.
Myös Jacqueline fiilisteli Twitter-tilillään olevansa Helsingissä.
Mosley julkaisi myös kuvan Twitter-tililtään näyttelijäporukan lähtiessä matkaan Los Angelesista.
Kaunarit-tähdet vierailevat Suomessa yhden päivän ajan. MTV.fi seuraa tiiviisti näyttelijäkolmikon vierailua torstaina 11. kesäkuuta 2015.
Voit seurata tähtien Suomi-visiittiä muun muassa MTV3:n Facebook- ja Twitter-tileiltä sekä MTV Viihteen Instagramin kautta.
Bongasitko Kaunarit-tähdet?Lähetä kuva: mtvviihde@mtv.fi
Kauniit ja rohkeat arkisin kello 17.25 MTV3-kanavalla.
Uusimmat
-
23:24
Susi haavoitti koiraa Jämsässä – poliisi pyytää ilmoittamaan susihavainnoista hätäkeskukseen
-
23:17
Merellä ja Saimaalla tuulee navakasti, varoittaa Ilmatieteen laitos
-
23:08
Venäjän armeijan väitetään torjuneen ohjushyökkäyksen Sevastopolissa – MTV seuraa sotaa
-
23:00
Ihmisiä kuollut ja haavoittunut polttoainevaraston räjähdyksessä Vuoristo-Karabahissa
-
22:52
Arnold Schwarzeneggeriltä, 76, video leikkauksen jälkeen – se on kovaa nähtävää
-
22:21
Paha rimanalitus tv-lähetyksessä: mautonta puhetta Michael Schumacherista
-
21:55
Ensitreffit alttarilla -osallistujat pääsevät haistelemaan puolisoehdokkaidensa ominaistuoksuja – Töllötuomarit: "Entä jos haisee hieltä?"
-
21:54
Perintöverolle esitetään pidempää maksuaikaa, mutta korko olisi jopa 11 prosenttia – "Se on täysin kohtuuton"
-
21:41
Unkarin pääministeri: "Ruotsin Nato-jäsenyyden ratifiointi ei ole kiireellistä"
-
21:24
Kiinan mediaväite: Pohjois-Korea sallimassa maahantulon vuosien koronaeristyksen jälkeen
-
21:01
Ranska haluaa EU:lta päivämäärät uusien bensiiniautojen myynnin lopettamiselle
-
20:55
Maajussi-Kallen pilvilinnat romahtivat, kun ihastus ei kiinnostunutkaan – Töllötuomarit: "Tällainen tilanne on ihan hirveä"
-
20:45
Spede-elokuvan ohjaaja luuli lapsena, että "spede" on haukkumasana, nyt hän sai tehdä surumielisen teoksen viihteen ristiriitaisesta suurmiehestä
-
20:41
Sebastian Vettelistä leviää huima huhu – MM-sarjassa kovat kiikarissa
-
20:15
Amerikkalaisnainen pudotti älykellonsa ulkohuussiin ja "päätti mennä perään" – näin siinä sitten kävi
-
20:00
Salkkarit-hahmon uusi elämä paljastuu: "Mitä sinua tunnen..."
-
19:39
Asuntojen paperiset osakekirjat jäävät historiaan – kymmenillä tuhansilla taloyhtiöillä on enää hetki aikaa toimia
-
19:33
"Mitä ihmettä teet?" huusi teinityttö, kun yllätti äitinsä sängystä 14-vuotiaan kaverinsa kanssa – nainen vetosi vilkkaaseen unimaailmaan
-
19:26
Tulinen puheenvuoro – WRC-tallipomo perää jättimuutosta: "Se pitäisi lopettaa kokonaan"
-
19:06
Täyskäännös! Tunteita kuumentanut toiminta sallitaan SM-liigan huippuottelussa
-
Lataa lisää