Janina Fry julkaisi kuvan kuopuksensa kanssa: "Tämä ihmeellinen pieni poika täynnä iloa ja valoa"
Janina Fry juhlisti poikansa yhdeksänvuotissyntymäpäivää nostalgisella kuvalla.
Mallina ja muotisuunnittelijana työskennellyt Janina Fry julkaisi Instagram-tilillään kuvan itsestään ja perheensä kuopuksesta.
Kuva on otettu Fryn pojan ollessa vielä vauvaiässä. Kuvalla Fry juhlistaa poikansa yhdeksänvuotissyntymäpäivää. Fryn kuopus syntyi vuonna 2010.
– Meidän kuopus täyttää tänään yhdeksän vuotta. Tämä ihmeellinen pieni poika, joka on täynnä iloa ja valoa. Kiitos että saan olla äitisi, Fry sanaili kauniisti julkaisuun.
Fry oli keväällä ehdolla eduskuntaan RKP:n ehdokkaana. Mallina työskennellyt Fry voitti Suomen Neito kilpailun vuonna 1993 ja sijoittui samana vuonna Miss Maailma -kilpailussa kuudenneksi.
Uusimmat
-
08:03
Sinikan, 61, koko aikuiselämä kului suurperheestä haaveillen – on nyt lähipiirinsä ainoa lapseton nainen: ”Kuinka yksinäinen vanhuus minulle tulee?”
-
08:02
Kokenut kettu näytti kaapin paikan – Kimi Räikkönen kyykytti epäuskoista tallikaveriaan hulvattomalla tavalla
-
08:01
Kauneuskilpailuissa edustanut Jutta Kyllönen väsyi ja sairastui – kuvaukset keskeytettiin: "Romahdin ihan täysin"
-
07:30
Paukkuvatko nämä luvut? Venähtäneet yöunet ja päikkärit vaarantavat nukkujan terveyden: "Riippumaton aivoinfarktin riskitekijä"
-
07:18
Synkkä uutinen NHL:stä: Nuorelta ruotsalaispelaajalta löydettiin syöpä
-
07:10
Pate Mustajärvi julkaisee kappaleen japaniksi – puoliso esitti yllättävän idean: "Putosin tietysti ensin tuolilta"
-
07:04
Äiti keksi yhden kikan, jolla saa lapsensa avautumaan huolistaan – uskomaton muutos: "En voi uskoa, etten ole aiemmin ottanut tätä käyttöön"
-
07:02
Lähde: Sebastian Vettel on jo kysellyt paikkaa toisesta F1-tallista
-
06:49
Murtovarkaat veivät kuolleen vauvan tuhkat epähuomiossa – äidin tuska: "Antakaa hänet takaisin"
-
06:45
Mika Myllylän lahjakas maajoukkuetoveri yritti puhtain keinoin hiihdon huipulle – pääsi sketsisarjan naljailun kohteeksi: "Nyt on hyvä olo ilman taakkaa"
-
06:28
Erikoinen tempaus vanhustenkodissa: Ikäihmisten "joululahjatoive" heilutteli vyötään vauhdikkaasti ja riisuutui alushoususilleen
-
06:25
Ferrari-pomolta tyly vastaisku tallia rajusti syyttäneelle Max Verstappenille – "Emme halua alentua hänen tasolleen"
-
06:13
Turkulainen pariskunta kestitsee yksinäisiä jouluna – kutsuvat kotiinsa kymmenen tuntematonta: "Lämmitetään sauna, kuunnellaan joulumusiikkia ja pelataan lautapelejä jos siltä tuntuu"
-
06:12
LM: Hallitus käsitteli iltakoulussa al-Holin orpolasten tilannetta, ei kaikkien lasten ja äitien kotiuttamista
-
06:05
Hurja väite: Lewis Hamilton siirtyy ”varmasti” Ferrarille – sama koskee Valtteri Bottaksen pomoa!
-
05:55
Stiina kohtasi tyttärensä tappajan kasvokkain, ystävät pitivät hulluna: "En mennyt vankilaan taputtamaan häntä päähän"
-
05:37
Kokkolalainen Faisa Egge saapui Keniasta vain kahden matkalaukun kanssa: ”Suomi antoi minulle mahdollisuuden elää unelmaani”
-
05:16
Varaudu jouluna ruuhkiin, vaikka pyhät osuvatkin keskelle viikkoa – tässä vinkit pitkille ajomatkoille
-
05:01
Loppuuko Trumpin venkoilu verotietojen julkistamisesta vihdoin? Korkein oikeus lupailee päätöstä vielä ennen vaaleja
-
23:09
John Lennonin legendaariset pyöreät aurinkolasit huutokaupattiin – laseista pulitettiin 160 000 euroa
-
Lataa lisää