Muotisuunnittelijat saavat ammattilaiselta Viimeisen sauman
Joe Zee auttaa muotisuunnittelijoita aseinaan pistämätön tyylitaju ja yksityiskohtien lyömätön hallinta.
Muotilehti Ellen luova johtaja Joe Zee tuntee trendit kuin omat taskunsa ja osaa taitavasti ennakoida niiden nousut ja laskut. Niinpä hän on juuri oikea mies auttamaan inspiraationsa hukanneita muotisuunnittelijoita kohti menestystä.
Joe annostelee suunnittelijoille sopivassa suhteessa sisäpiirin neuvoja, kannustusta ja rankkaakin palautetta. Ottavatko suunnittelijat vinkistä vaarin ja saavuttavatko heidän luomuksensa suuren suosion?
Viimeinen sauma AVAlla arkisin klo 9.55 alkaen 22.6.2012.
AVA
Uusimmat
-
22:32
Olympiavoittaja taistelee elämästään
-
22:31
Kenian presidentinvaaleissa täpärä voitto varapresidentille
-
22:30
Mette Baas oksensi kesken haastattelun – ratakierros uuvutti myös Thuresonin
-
22:18
YK vastasi suorin sanoin Venäjän perättömiin väitteisiin – MTV seuraa sotaa
-
22:05
Simo Lipsanen ei ponkaissut loppukilpailuun – karsinnassa omituinen tilanne, järjestelmä petti
-
22:05
Kerttu Rissasen kesä sujui sairastellessa – ei päässyt koko kesänä liikkumaan
-
21:39
"Suudelkaamme sen käsiä, joka repi veitsellä Jumalan vihollisen kaulan" – Iranin tiedotusvälineet ilakoivat Rushdien puukotuksesta
-
21:24
Murtovarkaat iskivät Mariah Careyn kotiin – poliisitutkinta kesken
-
21:21
Sähkön hinta jatkaa kipuamistaan – tässä täsmävinkit sähkölaskun pienentämiseen
-
21:11
Hääpäiväkirjat-morsian saa sulhaseltaan shokkiyllätyksen: "En vain pysty käsittämään tätä"
-
21:06
SJK synkensi HIFK:n tuskaa Veikkausliigassa
-
21:04
Mette Baas ja Milja Thureson jäivät ratakierroksella alkueriin
-
21:04
Scholz läksytti tiukasti toimittajaa – "Jos ymmärtäisit asian oikein, et kysyisi tällaista"
-
20:52
Valioliigapelaajaa syytetään kahdeksasta raiskauksesta ja useista seksuaalisen väkivallan teoista – väite: toimi kuin ”saalistaja”
-
20:44
Olli Kokko venyi EM-finaaliin! "Sairaan hienoa"
-
20:29
Pääministeri Marinilta tiukka viesti Oslon pääministerikokouksessa: "Ei ole oikein, että venäläiset voivat vapaasti matkustaa Euroopassa"
-
20:29
Taleban vuosipäivänään umpikujassa: Ihmisoikeuksien häpäiseminen on ajanut Afganistanin taloudelliseen katastrofiin
-
20:21
Haluttomuus voi piinata pitkässä suhteessa – seksuaaliterapeutti listaa vaikuttavia tekijöitä: "Voivat sysätä seksuaaliset halut taka-alalle"
-
20:07
Salla Sipponen jäi pyyhkimään kyyneliä kiekon karsinnassa – 70 metrin nainen laittoi kisan jännäksi
-
19:58
Valtteri Bottas linjaa Alfa Romeolle kovia tavoitteita – onko realismi kuitenkin jotain aivan toista?
-
Lataa lisää