Isä yritti ottaa panoraamakuvan tyttärestään – epäonnistui koomisella tavalla

Isän ottamat kuvat eivät olleet menestys tyttären silmissä.
Yllä olevalla videolla vinkit onnistuneisiin hääkuviin!
Twitter-käyttäjä Simran sai huomata, etteivät hänen isänsä kuvanottamistaidot olleet aivan luvatulla tasolla, kun isä päätti ottaa tyttärestään kuvan käyttäen iPhone X:n panoraamamahdollisuutta.
Simran twiittasi kuvat panoraamakuvista, jotka hänen isänsä sai otettua perhelomalla. Vaikka useimmat napsivat panoraamakuvia vaakatasossa, oli Simranin isällä tyystin toinen ajatus.
"Olen hiton vihainen"
"Isäni yritti ottaa panoraamakuvia minusta. Olen hiton vihainen", Simran twiittasi kuvien kera.
Jos kuva ei näy, voit katsoa sen täältä.
– Isäni käski minua seisomaan omenien luona, koska hän sanoi keksineensä uuden tavan ottaa panoraamakuvia pystysuoraan. Suostuin, ja tämä oli lopputulos, Simran kertoi Mashable-sivustolle.
Simranin twiittaamilla kuvilla on jo huikeat 350 000 tykkäystä.
Näytän alienilta"
Isän mielestä kuvat olivat menestys.
– Kun hän näki ne, hän sanoi, että ne näyttävät mahtavilta, ja kun minä näin ne, hermostuin täysin. Vitsailetko sinä? Näytän alienilta, Simran kertoo.
Jos Simranin todellinen ulkonäkö ei täysin aukene isän ottamista kuvista, niin tältä nainen näyttää todellisuudessa:
Jos kuva ei näy, voit katsoa sen täältä.
Lähde: Mashable
Uusimmat
-
19:32
MTV seuraa: Leijonille etsitään finaalivastustajaa – NHL-tähden jäähy kostautui, Kanada karkasi johtoon
-
19:25
Valtteri Bottas taustoitti Viaplaylla aika-ajopettymystään – tyrmäsi spekulaatiot perjantai-iltapäivän ongelmistaan
-
19:02
Liverpool-fanien lento peruttiin – hätkähdyttävä kyyti vei kannattajajoukon Mestarien liigan finaaliin: "Näimme matkalla muutaman delfiinin"
-
18:52
Macronilta ja Scholzilta yli tunnin puhelu Putinille – yrittivät taivutella Venäjää tulitaukoon Ukrainassa
-
18:50
Rodeohärkä sai esityksestä tarpeekseen ja siirtyi näyttävin elein VIP-katsomoon: "Se hyppäsi aidan yli kuin gaselli konsanaan"
-
18:48
Sami Vatanen letkautti brutaalin heiton maalistaan – Leijonilla nyt todella harvinainen sauma MM-kotikisoissaan: ”Niin ainutlaatuista”
-
18:45
Kehuttu Leijonat-pakki joutui katsomoon – Jukka Jalonen kertoo, miksi
-
18:43
Tshekin supertähteä hakattiin heti kuin vierasta sikaa – nämä Kanadan tylyt otteet kostautuivat
-
18:41
MTV:n pitkäaikainen kirjeenvaihtaja Helena Petäistö vihittiin Oulun yliopiston kunniatohtoriksi
-
18:20
Sakari Pietilä joutui hautaamaan Miisa-tyttärensä alkuvuodesta: "Minulla on kauniita muistoja ja elän niiden kanssa"
-
18:15
Ferrari valtasi eturivin Monacossa, Red Bull -kuskin virhe päätti aika-ajot ennenaikaisesti – MTV seurasi
-
18:09
Dramaattinen päätös aika-ajoille! Leclerc ylivoimaisesti paalulle, Bottakselle karvas pettymys
-
18:05
Leijonien tähtihyökkääjä naulasi ällistyttävän komean osuman – tätä täydellisemmin ei voi enää sijoittaa: "Lähti hyvin kyllä"
-
18:04
Jukka Jalonen ärähti NHL:n suuntaan – "Täytyy olla aika onneton asiantuntija, jos ei ole nähnyt sitä"
-
17:31
Paraneeko ylipainoisen miehen hedelmällisyys laihduttamalla? Tutkimus selvitti
-
17:28
Leijonien NHL-tähti Miro Heiskanen sai jo kritiikkiä niskaansa – vastaus oli mitä mainioin: "Se on ollut itselleni sellainen juttu"
-
17:24
Huomasitko? Leijonien Sami Vatanen niitattiin sikamaisesti, "Mörkö" Anttilalla erikoinen tanssipartneri
-
17:22
Suomi finaaliin! Tampereella riemuittiin Suomen 4–3-voitosta USA:sta: "Voitolla yöhön"
-
17:10
Muonionjoen ja Tornionjoen tulvahuiput pian käsillä – jokien pinnat nousseet myös Etelä-Suomessa
-
17:04
Jukka Jalonen hehkuttaa Leijonien osoittamaa sitkeyttä – "Ei ole lasten leikkiä"
-
Lataa lisää