Selena Gomez esiintyy sensuellissa mainoksessa
Selena Gomezin nimeä kantavan hajuveden mainos on hyvin sensuelli. Kaunotar on siihen enemmän kuin tyytyväinen, Female First uutisoi.
Poppari Justin Bieberin tyttöystävänä tunnetuksi tullut Selena Gomez on sitä mieltä, että hänen nimeään kantavan hajuveden mainos on hyvin sensuelli. Kaunotar on hyvin tyytyväinen mainokseen, joka hajuvedestä tehtiin.
Laulajana ja näyttelijänä työskentelevä Gomez on pukeutunut hajuvesimainoksessa seksikkääseen purppuranväriseen mekkoon ja kaunotar on upoksissa vedessä.
– En oikeastaan tiedä, miksi päätin olla mainoksessa veden alla, mutta se näytti coolilta. Vesi on valaistu alhaalta päin, joten se se näyttää pinkiltä ja purppuranväriseltä, aivan kuin hajuvessipullonikin. Halusin mainoksen näyttävän siltä kuin uisin hajuvedessäni. Mainos on hyvin romanttinen ja sensuelli. Se on hauska ja kaunis samaan aikaan, Gomez sanoo.
Gomezin omaa nimeä kantava hajuvesi on yhdistelmä mansikkaa, suklaata ja vaniljaa. Tuoksu kehiteltiin yhdessä kaunottaren fanien kanssa.
– Hajuvedestä tulee jotakin erilaista, koska fanit auttavat sen kehittelyssä. Olen saanut jo upeita ehdotuksia faneiltani, he ovat valinneet todella hyviä tuoksuja, joten olen hyvin innoissani, Gomez kertoi taannoin suunnitteluprosessista.
Lue myös:
MTV3/Helmi
Lähde: femalefirst.co.uk
Kuvat: Shutterstock
Uusimmat
-
16:42
Slovakian leiristä ladattiin katkeraa tekstiä Leijonista – Jukka Jalonen ja leijonahyökkääjät sanovat nyt suorat sanat
-
16:36
Ukrainan mukaan Venäjä iskenyt sotilaskohteeseen Dniprossa: Useita kuolleita – MTV seuraa sotaa
-
16:27
Mikkelissä raju kolari: Kolme autoa lunastuskuntoon
-
16:20
Australialainen Emma kärsi kovista mahakivuista – päivystyksessä selvisi häkellyttävä syy
-
16:08
Valtteri Bottakselle musertava takaisku heti Monacon-viikonlopun alkuun – Leclerc hurjassa putkessa, Mercedes vaikeuksissa
-
16:06
Yle: Kymmenillätuhansilla OP:n Visa-asiakkailla kaksinkertaisia katevarauksia: Pankin sivuilla ei tiedotettu laajasta häiriöstä
-
16:01
Huomasitko? Leijonat aloitti melkoisen karusellin vaikeuksien keskellä – kaikki liittyi NHL-vahvistuksiin
-
15:48
Valtava asteroidi sujahtaa pian Maan ohi: Seuraa suorana
-
15:42
Paljon onnea, "Mörkö" – näin Leijonat juhli Marko Anttilan syntymäpäivää
-
15:35
Texasin kouluampuja tunkeutui Miahin, 11, luokkaan ja aloitti tulittamisen – "selviytymistilassa" tehty ratkaisu pelasti nuoren tytön hengen
-
15:25
Amber Heard avautui oikeudenkäynnin vaikutuksista viimeisessä todistajanlausunnossaan: "Ihmiset haluavat laittaa vauvani mikroon"
-
15:17
Iloisia uutisia Leijonien treeneistä — huippupuolustaja mukana harjoitusvahvuudessa
-
15:12
Liki 30 vuotta kateissa olleen lakimiehen omaiset ovat helpottuneita käräjätuomiosta – "He ovat odottaneet selvyyttä tapahtumiin pitkään"
-
15:09
Marko Anttilalla oli ensin vain kova ruokahalu, amisauto ja haave SM-liigaurasta – NHL-varaus hämmästytti kaikkia: "Millaisia sokeita siellä on ollut?"
-
15:08
Ilpo Härmäläisen murhasta tuomittu mainosmies "erittäin pettynyt" – näin puolustus kommentoi elinkautista
-
14:54
Vanhanen osallistuu Naton parlamentaariseen yleiskokoukseen
-
14:50
Susanna Ingerttilällä isoja terveyshuolia – joutui leikkaukseen: "Kyllähän siinä nyt ihminen säikähtää"
-
14:38
Rosvokolmikko saatiin kiinni nohevan 12-vuotiaan ansiosta – kymmenien kilojen saalis takaisin omistajalleen
-
14:36
Helsingin poliisi epäilee 39-vuotiasta miestä useiden naisten ahdistelusta: Uhreista nuorin 11-vuotias ja vanhin 83-vuotias
-
14:30
Niko Ranta-ahon uhkailusyyte kaatui käräjillä
-
Lataa lisää