Tiia Elg vietti perheensä kanssa viikonloppua ulkoillen.
Salatut elämät -tähti Tiia Elgin on pitänyt kiireisenä tänä syksynä myös Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelma, sillä hän toimi yrittäjä Joel Harkimon tähtiopettajana. Kaksikon tanssit päättyivät reilu viikko sitten.
Lue myös: Joel Harkimo innostui tanssista toden teolla – paljastaa suunnitelmansa Janni Hussin kanssa: "Nyt olen siihen valmis"
Viime viikonloppuna Elg pääsi viettämään laatuaikaa perheensä kanssa ja hän suuntasikin miehensä Alexey Smolyaninovin ja lasten Zina Isabellan ja Neon kanssa ulkoilemaan. Perhe kävi myös brunssilla ja kiertelemässä second hand -myymälöitä.
– Syksyn viikonloput ovat olleet täynnä tanssia tähän viikonloppuun asti. Vaikka olisi ollut huikeaa jatkaa TTK-tanssitaivalta, vapautunut aika on myös huikeaa. Tiedän ainakin kolme tyyppiä, jotka eivät ole pahoillaan vapaista viikonlopuista, Elg kirjoittaa.
Elgin julkaisemassa kuvasarjassa nähdään myös hauska selfie-kuva, jonka lapset ottivat.
Kaikki kuvat näet klikkaamalla nuolesta.

