Puuma-Madonna iski taas!

Kuva: Getty Images
Kuva: Getty ImagesMTV3/GettyImages/2010
Julkaistu 20.09.2010 15:24

Popin kuningattareksi tituleerattu Madonna on iskenyt silmänsä uuteen nuorukaiseen. Ex-poikaystävä on nyt historiaa, kun tähti ihastui uuden elokuvansa päätähteen.

Madonnan välit entiseen poikaystävään, Jesus Luziin, ovat viilenneet, mutta tähti ei ole jäänyt itkemään exänsä perään. Ohjaajan hommia kokeileva 52-vuotias tähti palkkasi uuteen elokuvaansa Guatemalasta kotoisin olevan Oscar Isaacin, 30, eikä saa tästä tarpeekseen.

– Madonna on ihastunut Isaaciin, se on niin yksinkertaista. Hän ei ole koskaan peitellyt sitä tosiasiaa, että hän pitää siitä, että komeat latinot pyörivät hänen ympärillään, lähde paljasti Mirror-lehdelle.

– Heillä on paljon yhteistä. Madonna halusi hänet elokuvaan heti, kun iski silmänsä häneen.

Kaksikon kerrotaan flirttailevan kuvaustauoilla ahkerasti. Madonnan matka Isaacin kainaloon ei silti ole täysin esteetön, sillä Isaac on kihloissa.

Lue lisää täältä!

MTV3/Helmi

Lähde: mirror.co.uk

Kuva: Getty Images

Tuoreimmat aiheesta

Lifestyle