Osaammeko arvata ikäsi oikein? Valitse näistä kuvista mieluisin, niin kerromme, kuinka vanha olet!

Testaa, arvaammeko syntymäaikasi kuvavalintojesi perusteella!
Oletko syntynyt 1970-luvulla, vai sittenkin 2000-luvun alussa? Testaa, arvaammeko kuvamieltymystesi perusteella, koska olet syntynyt!
Valitse kolmesta kuvasta se, joka on mieleesi eniten. Kuvassa voi olla jotakin sinulle erityisen tuttua, nostalgista, tai kenties se kutkuttaa sinua muuten vain. Lopuksi saat arvauksen iästäsi!
Tee testi tässä:
Siirry nettiselaimessa sivuston täysversioon, jos testi ei näy mobiililaitteellasi.
Uusimmat
-
14:23
Lysytšanskin asukkaita kehotettu poistumaan kaupungista, Venäjää uhkaa maksukyvyttömyys – MTV seuraa sotaa
-
14:21
Jenni Haukiolta kantaaottava viesti Pride-viikkoon – katso presidentin puolison videotervehdys: "Tässä työssä tarvitaan meitä kaikkia"
-
14:12
Neljä ihmistä ylitti luvattomasti itärajan ja halusi hakea turvapaikkaa
-
13:59
Yöjuna Kemijärvelle pysähtyi yli 12 tunniksi lähes alkuunsa – nyt puhuu ensimmäistä kertaa yksin junalla matkustaneen tytön isä: "VR ei reagoinut ollenkaan"
-
13:38
Stanley Cup -mestaruusjuhlista julkaistiin hupaisa alastonkuva
-
13:37
Naimaonnea pellolla kierimisestä ja seitsemän kukkaa tyynyn alla näyttää tulevan aviopuolison unessa – testasimme kolme kuuluisaa juhannustaikaa
-
13:33
Kova kaappaus! KuPS kiinnitti entisen Veikkausliiga-tähden
-
13:30
Kuningatar Elisabet vaihtoi hiustyyliään – luottokampaaja avautui kovasta vaatimustasosta: "Tarvitsen gin tonicin"
-
13:23
Viilennätkö kotiasi ilmalämpöpumpulla? Näin laitteelle ei missään nimessä kannata nyt tehdä: "Aika moni tuntuu käyttävän sitä niin…"
-
13:12
Pääsiäisen mellakoista tuomiot neljälle Ruotsissa – kaksi karkotetaan maasta
-
13:06
Tätä ei nähty tv-lähetyksessä: Mikko Rantasella ainutkertainen hetki Stanley Cup -pokaalin kanssa – "F****ng right!"
-
13:04
Pääradan häiriö Toijalan ja Tampereen välillä on ohi, liikenne palautuu viiveellä normaaliksi
-
13:03
Stanley Cup -voittaja antoi takaisin: "Voivat suudella p*rsettäni"
-
12:39
Sateenkaariviestinnän asiantuntija: 92 prosenttia ei uskalla olla oma itsensä työyhteisössä
-
12:29
Ajatushautomo: Kiovaan tehtyjen iskujen syynä todennäköisesti G7-maiden huippukokous
-
12:13
IL: Bemarin uutuusmalli teki vaarallisen tempun toimittajan käsittelyssä – "Eturenkaat alkoivat muuttumaan savuksi"
-
12:10
Volbeat vihdoin Suomeen – esiintyy Tampereella
-
11:36
G7-maat sopivat uusista pakotteista Venäjälle – öljylle halutaan hintakatto
-
11:19
Ostitko tätä mehua? Vedetään myynnistä kielletyn ainesosan takia
-
11:18
Teemu Selänne hehkutti Colorado Avalanchea – nosti esiin yhden miehen: "Mestariteos"
-
Lataa lisää