Suomalaisesta lehtikeisarista Urpo Lahtisesta tehdään C More -alkuperäissarja, joka sijoittuu villille ja estottomalle 1970-luvulle. Hymyä!-sarjan pääosissa muun muassa Aku Hirviniemi, Janne Kataja, Ilari Johansson ja Elsa Saisio.
Ensi vuonna C More -palvelussa saa ensi-iltansa Urpo Lahtisesta kertova sarja. Hymyä! on suomalaisesta lehtimiehestä Lahtisesta, josta kasvoi koko Suomen tuntema mediakeisari. Draamasarja kertoo fiktiivisesti Lahtisen ja hänen hilpeän ystäväpiirinsä valloituksista, niin bisneksessä kuin elämässä.
Tarina sijoittuu 1970-luvulle, jolloin Lahtisen Lehtimiehet Oy eli loistokkainta aikaansa ja sen julkaiseman Hymy-lehden sivut täyttyivät toinen toistaan ihmeellisimmistä tarinoista seuraelämän ollessa vapaata ja estotonta. Lahtisen siviilielämä puolestaan kokee mullistuksen perheen hajotessa – hän on juuri muuttanut erilleen elämänsä suuresta rakkaudesta, Hymy-vaimosta, ja yrittää päästä sinuiksi uuden elämäntilanteensa kanssa.
Perhekuvioiden lisäksi sarjassa seurataan Hymy-lehden persoonallista toimittajakuntaa sekä Lahtisen vaikuttavaa ystäväpiiriä, johon kuuluivat aikansa tunnetuimmat julkkikset, kuten Ursula Rainio ja Monsieur Mosse. Liikekumppaneista mukana nähdään muun muassa Armi Ratia, Jörn Donner ja Kalevi Keihänen, joiden kanssa tuli perustettua ohimennen myös Tahkon laskettelukeskus.



