KUVAT: Jane Fonda myy hevostilaansa – hintapyyntö huikeat 14 miljoonaa euroa
Jane Fondan omistama hulppea, New Mexicossa sijaitseva hevosranch on nyt myynnissä.
Näyttelijä Jane Fonda on laittanut myyntiin New Mexicossa sijaitsevan ranchinsa, joka on ollut näyttelijän ja tämän perheen omistuksessa jo 14 vuotta. Nyt Fonda on kertonut, ettei hänen ole mahdollistaa viettää tilallaan niin paljon aikaa kuin ennen, joten aika on tullut löytää Forked Lightning Ranch -nimiselle tilalle uusi omistaja.
Päärakennuksen lisäksi tilalta löytyy muun muassa liki 200-neliöinen vierasmökki ja talli 12 hevoselle. Ei ehkä ole yllätys, että jumppavideoistaankin tunnetun Fondan tilalta löytyy myös kuntosali ja uima-allas.
Taidekerääjänä tunnettu Fonda myy samalla myös suuren osan omistamistaan maalauksista, matoista ja huonekaluista.
Hintapyyntö tilalla on yli 14 miljoonaa euroa.
Lähde: Daily Mail
Uusimmat
-
11:25
Suomalaisten saunominen murto-osa piikkilangoilla suojattujen datakeskusten sähköntarpeesta – MTV selvitti, miten paljon ne kuluttavat
-
11:14
FC Barcelonan rekisteröintisopassa iso käänne – 100 miljoonan rahoitustemppu pelasti, lähes kaikki uudet tähdet kehiin
-
11:10
Johanna Harlin kertoo synnytyksestään – esikoistytär tuli vauhdilla maailmaan
-
10:59
Onko auton koolla ja iällä väliä kolarissa? Teppo kertoo, mikä ratkaisee lopputuleman
-
10:52
Oder-joki on täyttynyt kuolleista kaloista – alueella varoitetaan ympäristökatastrofista
-
10:46
Kausi käyntiin yllätyspaukulla: kyseenalainen tuomio kismitti ja ratkaisi La Ligan avausottelun
-
10:28
"Maailman vanhin" pingviini on kuollut – 35-vuotiaan Rouva Wolowitzin tappoi aitaukseen päässyt kettu
-
09:47
Oulussa mustikkalastissa ollut rekka kaatui tielle – aiheuttaa liikennehäiriöitä
-
09:44
SM-liigan harjoituskaudella hurja yleisömäärä – Tampereen kiekkopaikallinen kiinnosti kesälläkin
-
09:43
Älä halkaise kirsikkatomaatteja! Samulin niksillä tomaattien maku paranee
-
09:30
Hanna Sumari kaipaa miesten kädenjälkeä sisustukseen: "Miesten pitäisi tukistaa itseään ja miettiä mitä he oikeasti haluavat"
-
09:05
"Suurin kannuste sähkön säästämiseen tulee olemaan lasku" – valtion energiakampanja ei tarjoile kansalaisille "kikkakolmosta"
-
08:28
Pienennä saunomisen sähkökustannuksia – tämä tapa tulee kalliiksi: "Lisää kulutusta merkittävästi"
-
08:21
Britannia: Ainakin kahdeksan Venäjän sotilaskonetta tuhoutui lentokenttäiskussa – MTV seuraa sotaa
-
08:02
Jari Litmanen latasi suorat sanat Barcelonan kyseenalaisista siirtotoimista: "Löytäneet jostain uuden kassakaapin" – näin hän uskoo seuralle käyvän
-
08:01
Martina Aitolehti tunnustaa kirjassa juoneensa pullon viiniä hääaamunaan: "Onko hyvä mennä naimisiin, jos pitää sen vuoksi vetää turvakännit?"
-
07:46
Harri Heliövaaralle ja Lloyd Glasspoolille katkera puolivälierätappio – "Nyt harmittaa todella, todella paljon"
-
07:15
Poliisi etsii parikymppistä miestä Ulvilassa ja Porissa – soita hätänumeroon, jos näet hänet
-
07:15
Tähtisiivooja Auri Kananen takoo huikeaa tiliä, vaikka tekee varsinaisen työnsä ilmaiseksi – "Voisi tehdä tosi nopeasti tosi paljon rahaa"
-
07:12
Sodankäynti ydinvoimalassa huolestuttaa, mutta Tšernobylin uhkaa siellä ei ole: "Sellaista ei Zaporizhzhjassa voi tapahtua"
-
Lataa lisää