Hollywood-kaunottarien vastapainoksi Helmi hemmottelee lukijoitaan mieskomeudella. Viikon kuuma mies on Ian Somerhalder. Katso kuvat seksikkäästä supertähdestä!
Ota mukava asento ja valmistaudu lepuuttamaan silmiäsi mieskomeudessa. Viikon kuumaksi mieheksi on valittu näyttelijä Ian Somerhalder, 32, joka on tullut tutuksi hittisarjasta Vampyyripäiväkirjat.
Sinisilmäinen komistus kasvoi työläisperheessä ja hänen ensikosketuksensa viihdemaailmaan tapahtui jo aivan nuorena. Äitinsä kannustamana Somerhalder aloitti mallintyöt 10-vuotiaana ja teki töitä muun muassa Dolce & Gabbanalle, Guccille ja Versacelle.
Mallintöiden ohessa kuuma vampyyrimies ehti vuosia näytellä sivurooleja tv-sarjoissa ja elokuvissa, mutta läpimurto tapahtui vasta vuonna 2009, kun Somerhalder nappasi roolin The CW:n hittisarjasta.
Yksityiselämästään tarkka Somerhalder seurustelee vastanäyttelijänsä Nina Dobrevin kanssa
MTV3/Helmi
Kuvat: Getty Images, Splash
Uusimmat
-
14:25
Ukrainan armeija: Valko-Venäjältä on aamulla ammuttu kaksikymmentä ohjusta kohti Pohjois-Ukrainaa – MTV seuraa sotaa
-
14:21
Lola Odusoga siirtyi parrasvaloista tositelevisio-ohjelmien kulisseihin – kertoo mikä ajoi hänet uudelle uralle
-
14:14
Pelastuslaitos etsii veden pinnan alle vajonnutta Koljonvirrasta Iisalmella
-
14:05
Taivassalossa vene uponnut, veneen omistaja oli mökillä – pelastussukellus käynnissä
-
13:59
Haluatko nauttia huolettomasta autoilusta? Tämä muistilista kannattaa ottaa tosissaan
-
13:46
Kemin-biotuotetehtaalla kuolemaan johtanut työtapaturma
-
13:37
Karmea virhe NHL-finaalissa: Coloradon päävalmentaja antoi pelaajilleen sapiskaa
-
12:56
Savustaa voi myös ilman savustinta! Näin askartelet helposti nokkelan savustuspussin foliosta
-
12:34
Presidentti Niinistö järkyttyi syvästi Oslon terroriteosta – "Suomi tuomitsee terrorismin kaikissa sen muodoissa"
-
12:32
Ensimmäiset osavaltiotason aborttikiellot astuivat heti voimaan Yhdysvalloissa – ja se voi olla vasta alkua
-
12:27
Kalle Rovanperä päättäväisesti iltapäivään: "Välillä on kuitenkin pakko myös puskea"
-
12:15
Valko-Venäjältä ammuttu ohjuksia kohti Tsernihivin aluetta
-
12:12
Robert Pattinsonin ja Kristen Stewartin kemiaa testattiin ennen Twilight-elokuvia – intohimoisen koe-esiintymisen jälkeen ohjaaja pudotti päänäyttelijälle kiusallisen pommin
-
12:03
Himoksen juhannusfestareilla myydään 17 euron hintaista vessaranneketta – näin festivaalijärjestäjä perustelee monia ihmetyttänyttä "premium-tuotetta"
-
12:01
Nämä koiralle sopimattomat ruoat voivat viedä lemmikin päivystykseen – tarkkana grillatessa!
-
11:52
Sakkoa luvassa? Thierry Neuville oikaisi törkeästi – katso belgialaisen häikäilemätön ajolinja
-
11:51
Paukkuuko 30 asteen raja rikki? – Tarkista paikkakuntasi uv-varoitus
-
11:50
Mercedeksen kuva villitsi – nyt oli Lewis Hamiltoninkin reagoitava
-
11:37
MTV seuraa juhannuksen viettoa: Kaksi hukkunut juhannuksena – hätänumeroon soitettiin lähes 12 000 kertaa
-
11:04
100 metrillä hurja aika USA:ssa
-
Lataa lisää