Tämän takia Jake Gyllenhaal ja Taylor Swift erosivat!
Pari kuukautta sitten kohistiin näyttelijä Jake Gyllenhaalin ja laulaja Taylor Swiftin löytäneen toisensa. Paljon julkisuutta saanut pariskunta on kuitenkin nyt eronnut.
Saattaa olla, että kantritähti Taylor Swift, 21, sai juuri aihetta uuteen lauluun. Lähteet paljastivat Us Weekly -lehdelle, että laulaja on nyt eronnut näyttelijä Jake Gyllenhaalista, 30, lyhyen suhteen jälkeen.
– Alunperin Jake otti häneen yhteyttä ja aloitti tämän kaiken, mutta nyt hän ei enää käyttäydy niin kuin olisi kiinnostunut, lähde paljastaa.
Toisiinsa liimautunut pari erosi juuri ennen uutta vuotta. Lähteiden mukaan Gyllenhaal jätti Swiftin.
– Hän sanoi, ettei hän tuntenut enää mitään eikä hän pitänyt siitä huomiosta, jota he saivat. Hän sanoi myös, että huomasi heidän ikäeronsa. Taylor on todella järkyttynyt. Sanoimme hänelle, ettei etenisi niin nopeasti, mutta hän ei kuunnellut, lähipiiriläinen sanoo.
Gyllenhaalin lähipiiristä puolestaan kerrotaan, että eron syy oli nimenomaan julkisuus.
– Jake välittää hänestä, mutta julkisuus oli liikaa hänelle. Hän haluaa pitää yksityisen elämänsä yksityisenä, ja se on vaikeaa, jos tapailee Tayloria.
MTV3/Helmi
Lähde: usmagazine.com
Kuva: Getty Images
Uusimmat
-
15:19
Ruotsin suurlähetystö suljettiin Turkin Ankarassa levottomuuksien takia
-
15:09
Cardi B muistelee hetkeä, kun sai puolisonsa kanssa tietää Takeoffin kuolleen: "Olin niin peloissani"
-
15:03
Norjan supertähti hylättiin yhdistetyssä – syy löytyi takamuksesta
-
14:53
Britannia: Ukrainan Makijivkan kaupunkiin tehty isku vaati yli 300 uhria, Venäjä valmistautuu uuteen suurhyökkäykseen, arvioi ISW – MTV seuraa sotaa
-
14:31
Salatut elämät -tähti Hanna Kinnunen demonstroi – näin hän muuntautuu silmänräpäyksessä Salla Taalasmaaksi yhtä asiaa muuntamalla
-
14:00
Kissan epätoivoisesta yrityksestä avata mikro tuli hitti – näin kävi, kun luukku vihdoin aukesi
-
13:31
Valko-Venäjän Aryna Sabalenka Australian avointen voittoon – loppuottelusta muodostui pitkä trilleri
-
13:30
Suomi tuomitsee jyrkästi Jerusalemissa holokaustin muistopäivänä tapahtuneen terrori-iskun
-
13:30
Veronica Verho kertoo podcast-juontajien palkoista – näin Poksin lopettaminen vaikutti hänen tuloihinsa
-
13:22
Harjavallassa yllätyttiin, että siellä sijaitsee sähkölämmitteinen helvetti – Juuso "Köpi" Kallio kehottaa jatkamaan sen etsimistä
-
13:20
Suomen naiset loistovauhdissa sprintissä – ruotsalaistähdelle katastrofi
-
13:05
Hyökkääkö Venäjä laajamittaisella voimalla sodan vuosipäivänä? ISW: Hyökkäys voisi kohdistua Luhanskin alueelle – tällaisia arvioita suurhyökkäyksestä esitetään
-
13:01
Kirja-arvio: Olemme aina jonkin alussa
-
13:01
Thomas-isän hermot paloivat jatkuvaan viestittelyyn: Perheen ryhmächattiin lähetetystä tiukasta viestistä tuli hitti – "Samaistuttavaa"
-
12:52
RS: Joonas Donskoi, 30, paljasti, mihin katosi NHL-kaukalosta – "Pitää aina miettiä, kun kuitenkin olen perheenisä"
-
12:36
Pukukoppiin jääneet tavarat herättivät huolen hukkuneesta avantouimarista – näin pelastus- ja etsintäoperaatio päättyi
-
12:30
Katso kuvat – Ellen DeGeneres myi jälleen puolisonsa kanssa luksusmaatilansa hulppeaan hintaan
-
12:18
Tähtisprintterin tuskan takana erikoinen episodi – Mika Saukkonenkin hämillään: ”Katso mitä hänelle käy lähdössä!”
-
12:04
Väkivaltaisuudet kiihtyvät: Jerusalemissa kaksi ihmistä haavoittui ampumisessa – poliisi tehnyt kymmeniä kiinniottoja eiliseen joukkoampumiseen liittyen
-
12:02
Harri Syrjänen lupaa, ettei tämä makuyhdistelmä voi mennä pieleen – testaa pastaresepti: "Söin itse tätä kolme päivää"
-
Lataa lisää