Poppari Kesha sävähdytti näyttävässä asukokonaisuudessa
Radikaalia tyyliä suosiva Kesha kohahdutti the Jimmy Kimmel Show -ohjelmassa kaksivärisellä tukalla ja korkeilla koroilla.
Poppari Kesha vieraili amerikkalaisessa the Jimmy Kimmel Show -keskusteluohjelmassa varsin näyttävässä asukokonaisuudessa. Kesha oli pukeutunut lyhyisiin shortseihin, mustaan toppiin ja topin päälle puettuun läpinäkyvään paitaan. Lanteille hän oli käärinyt tummansinisen flanellipaidan.
Muun muassa Tik Tok -hitistään tunnettu Kesha asusti kokonaisuuden suurella lettimäisellä kaulakorulla, aurinkolaseilla sekä useilla sormuksilla. Laulajan hiukset keräsivät varmasti huomiota, sillä toinen puoli hiuksista oli värjätty vihreäksi ja toinen pinkiksi. Kynnet ja huulipuna toistivat hiusten pinkkiä sävyä. Jalassa tähdellä oli hyvin korkeat korokepohjakengät.
Lisää muodista Face-mallisarjassa
Lue myös:
AVA / Emmi Maaranen
Kuvat: Splash News
Uusimmat
-
16:33
Tällainen Nato-maa Suomesta on mahdollisesti tulossa – ei ydinaseita tai vakituisia joukkoja: "Suomi on turvallisuudentuottaja"
-
16:24
Kansainvälinen rikostuomioistuin lähettänyt kaikkien aikojen suurimman ryhmän tutkimaan sotarikoksia Ukrainassa – MTV seuraa sotaa
-
16:22
Presidentti Niinistö tapaa Bidenin torstaina Washingtonissa – Valkoiselta talolta rohkaiseva lausunto Suomen Nato-jäsenyydestä
-
16:07
Saksa lupasi tiivistää sotilaallista yhteistyötä Suomen ja Ruotsin kanssa Nato-jäsenyysprosessin aikana
-
15:59
MTV seuraa presidenttiparin Tukholman-vierailua: Presidentti Niinistö pitää tiedotustilaisuuden pääministeri Anderssonin kanssa kello 16.55 – "Liikumme tärkeässä päätöksessä käsi kädessä"
-
15:57
Katso historiallinen hetki suorana kello 17.50: Hakemuskirje Natoon allekirjoitetaan
-
15:53
Suomi Natoon murskaluvuin 188–8 – nämä kansanedustajat äänestivät Natoa vastaan
-
15:34
Eduskunta kannattaa Nato-hakemuksen jättämistä
-
15:32
Lähdössä lomamatkalle? Älä unohda tarkistaa tätä ennen paluutasi – eväsleipäsikin voi kiinnostaa Tullia
-
15:30
Euroviisuvoittajat saapuivat Ukrainaan – näin koskettavasti voittoviisu kajahti jo maan rajalla
-
15:09
Venäjä karkottaa kaksi Suomen diplomaattia Moskovan-suurlähetystöstä
-
15:08
Tshekki saa superluokan vahvistuksen MM-jäille
-
15:02
Huippuvahvistus! Leijonien MM-vahti siirtyy SM-liigaan
-
14:56
Koronasyksy voi olla kevään toisto – "Kesällä rauhoittuu"
-
14:51
Näin Erdoganin Nato-ärhentely Suomelle ja Ruotsille näkyi Turkin mediassa: "Vaikka he ilmoittaisivat, että luovuttavat terroristit meille, emme usko heitä"
-
14:42
Ruotsin hiihtotähdet kieltäytyivät lajiliiton sopimuksesta – "Emme voi vain hyväksyä kaikkea"
-
14:38
"Nämä hinnat ovat yhtä helvettiä" – näin ulkomaalaiset MM-kisafanit kommentoivat oluen hintaa Tampereella
-
14:37
Oppositiojohtaja Aleksei Navalnyi hakee muutosta vankeustuomiolleen – oikeudenkäynti siirtyi ensi viikolle
-
14:33
Kärpät värväsi jykevyyttä puolustuspäähän
-
14:21
Ennakkosuosikki Ukraina voitti Euroviisut ylivoimaisesti: "Ukrainalainen kulttuuri ja musiikki ovat elossa"
-
Lataa lisää