Moderni perhe -tähti tekee paljastuksia hittisarjan viimeisestä kaudesta: "Saatamme lähteä matkalle"
Moderni perhe -sarjan tähti Ed O'Neill paljasti tietoja hittisarjan viimeisestä kaudesta Ellen DeGeneresin ohjelmassa.
Näyttelijä Ed O'Neill tunnetaan useista roolitöistään, mutta viime vuosien ajan hän on hauskuuttanut maailmaa supersuositun Moderni perhe -sarjan Jay Pritchetinä. O'Neill vieraili maanantaina 1. huhtikuuta Ellen DeGeneresin ohjelmassa The Ellen DeGeneres Show.
71-vuotias O'Neill paljasti DeGeneresille, että Moderni perhe saattaa matkustaa Kolumbiaan sarjan yhdennellätoista ja viimeisellä tuotantokaudella.
– Luulen, että saatamme lähteä matkalle, saatamme mennä Kolumbiaan – mistä Sofia (Vergara) on kotoisin, O'Neill paljasti.
DeGeneres totesi tähän, että matka olisi mahtava senkin puolesta, ettei O'Neillin jäykähkö ja tapoihinsa kangistunut roolihahmo Jay ymmärtäisi siellä kenenkään puheista mitään.
Moderni perhe -sarjan ensimmäinen jakso nähtiin Yhdysvalloissa 23. syyskuuta vuonna 2009. Hittikomedia viettää tänä vuonna kymmenvuotisjuhlaansa.
Lähde: Daily Mail
Uusimmat
-
15:04
Hiihtolupaus Eveliina Piippo harkitsee ulkomailla opiskelua – "En tingi tavoitteistani huippu-urheilijana"
-
15:04
Suuronnettomuus lähellä Seinäjoella: Linja-auto väisti eteen tullutta pientä lasta ja suistui tieltä – kyydissä kymmeniä koulumatkalla olleita nuoria
-
15:01
Eronnut pääministeri Antti Rinne valittiin eduskunnan varapuhemieheksi – juhlallista vakuutusta edelsi erikoinen sekaannus: "Oho, toinen pönttö"
-
14:51
Kempeleen puukotuksesta epäilty 23-vuotias nainen vangittu – nuori nainen kuoli, poliisi ei kommentoi motiivia
-
14:45
Helsingin lastensuojelu on varautunut al-Holin leiriltä saapuviin lapsiin: "Tarve arvioidaan tilannekohtaisesti ja tarvittaessa ryhdytään kiireellisiin toimiin"
-
14:45
Kuluttaja-lehti testasi älykellot – testiryhmän halvin malli keräsi kehuja
-
14:42
Jääkarhut intoutuivat jahtaamaan lennokkia jään alta – meno on kuin kuuluisassa myyräpelissä: Katso ainutlaatuinen leikkivideo!
-
14:37
Ferrari-pomolta kortit pöytään F1-huijauskohussa – "Tässä on koko salaisuus"
-
14:27
Brasilian presidentti ryöpytti Greta Thunbergia – haukkui "kakaraksi", ilmastoaktivisti vastasi räväkällä puheella
-
14:26
Pääministeri: Uudella hallituksella ei vielä linjamuutoksia al-Holin suhteen – viranomaisoperaatiota ei ole käynnissä, Haaviston erityisedustaja selvittää vaihtoehtoja
-
14:24
Sähköautoilijoiden kostoisku: Bensa- ja dieselautot eivät päässeet tankkaamaan, koska kaikki pumput oli blokattu
-
14:21
Missä on 49-vuotias Esa? Katosi sunnuntaina Rovaniemellä – poliisi pyytää havaintoja
-
14:17
Jättiyllätys! Jasper Pääkkönen nähdään uudessa suomalaiselokuvassa
-
14:07
Suomessakin myytävän ovikellon sovelluksesta paljastui karmiva yllätys – turvallisuustoiminto vuotaa tietoja käyttäjän sijainnista
-
13:59
MTV Uutiset paikalla – tässä ovat Antti J. Jokisen kansainvälisen elokuvasaagan suomalaiset näyttelijätähdet
-
13:57
Jennin supersuosittu ja helppo pasta nousi vuoden googlatuimmaksi – oletko jo maistanut koko kansan uutta "makaronilaatikkoa"?
-
13:46
Stanley Cup -voittaja palasi Suomeen suurin odotuksin, avautuu nyt tuskien taipaleestaan: "Olen ollut huonommassakin kunnossa"
-
13:46
Tiia-Riinan rakas Iitu-koira katosi viikko sitten kotoaan jälkiä jättämättä – ainoa johtolanka on ulkoverannalle ilmestynyt mystinen pahvilaatikko: "Toivon, että löydän sen elävänä tai kuolleena"
-
13:39
Leijonat-sankari Marko Anttila NHL-tähtien rinnalla – Vuoden urheilija -ehdokkaat julki
-
13:38
Lapsiasiavaltuutettu MTV:lle al-Holin mahdollisista palautuksista: "Näillä lapsilla on oikeus suojeluun ja sen ei pitäisi olla millään lailla kyseenalaistettava asia"
-
Lataa lisää