Kristen Stewart ilahtui ex-rakkaansa haastattelusta
Twilight-tähti Kristen Stewartin kerrotaan olevan helpottunut siitä, miten ex-rakas Robert Pattinson hoiti ensimmäisen haastattelunsa erokohun jälkeen.
Näyttelijä Kristen Stewart, 22, huokaisi helpotuksesta seuratessaan Robert Pattinsonin, 26, antamaa haastattelua The Daily Show'n Jon Stewartille. Haastattelu oli Pattinsonin ensimmäinen sitten taannoisen pettämiskohun eikä mies alkanut puida ex-tyttöystävänsä hairahdusta.
Vaikka Twilight-kaunottaren kerrotaan nyt hyväksyneen, ettei pari voi palata yhteen, lehtitietojen mukaan Stewart on hyvillään siitä, ettei Pattinson avautunut pariskunnan erosta haastattelussaan.
– Aivan niin kuin hänen (Pattinsonin) hartaat faninsakin, Kristen katsoi hänen haastattelunsa Jon Stewartin kanssa henkeään pidätellen.
– Mutta nähtyään hänen väistelevän kysymyksiä hänestä, Kristenin ahdistus hävisi pian ja sen sijaan hänet täytti katumus.
Ilmeisesti näyttelijäkaunotar oli jaksanut elätellä toiveita yhteenpaluusta, mutta Pattinsonin näkeminen auttoi tähteä ymmärtämään, että suhde on todella ohi.
– Vaikka hän oli tietenkin kiitollinen, ettei Rob haukkunut häntä, oivallus siitä, että heidän suhteensa on ohi, iski häneen lujaa, RadarOnlinen lähde paljastaa.
– Kristen oli rukoillut, että pölyn laskeutuessa hän saisi toisen mahdollisuuden ja hän oli takertunut tuohon toivoon. Mutta nyt hän tietää, ettei niin käy.
Ystävyydestä Pattinsonin kanssa edelleen haaveileva Stewart jäi kiinni pettämisestä pelehdittyään Snow White and the Huntsman -elokuvansa ohjaajan Rupert Sandersin kanssa. Robert kieltäytyi puimasta asiaa The Daily Show'ssa.
Lue myös:
MTV3 Viihde: Twilight-tähtien väleissä muutos
MTV3/Helmi
Kuvat: Splash
Lähde: femalefirst.co.uk
Uusimmat
-
16:32
Mediat: Ronaldon kotiin murtauduttiin Ibizalla – Espanjan poliisi teki useita pidätyksiä
-
16:26
Venäjältä ristiriitaisia viestejä Suomen ja Ruotsin Nato-harppauksesta – Risto E. J. Penttilä: "Tämä on Putinin strategia"
-
16:24
Voidaanko Suomen raja sulkea turvapaikanhakijoiden hallitsemattomalta maahantulolta vai ei – hallintovaliokunta käy viime hetken kiistaa lakimuutoksesta
-
16:08
Apinarokko lisätään Suomessa valvottaviin tartuntatauteihin – tartuntoja todettu viisi
-
16:08
Käärmesaaren menetys on "nöyryyttävä tappio" Venäjälle, sanoo Pekka Toveri – MTV seuraa sotaa
-
16:02
Kauhavalla vuotanut noin 10 tonnia polttoöljyä maastoon – osa päässyt jokeen
-
16:00
Harry ja Meghan vierailivat Oprahin kotona – huhut uudesta kohuhaastattelusta lähtivät liikkeelle
-
15:54
Porvoossa 5-vuotiaan poikansa tapon yrityksestä epäiltyä naista ei ole vieläkään pystytty kuulustelemaan – näin naapuri kertoo dramaattisista tapahtumista
-
15:43
Emil Ruusuvuorelle pettymys Wimbledonissa
-
15:33
Surullinen osoitus kuuman auton vaaroista: Autoon murtautunut ja jumiin jäänyt karhu menehtyi Yhdysvalloissa
-
15:29
F1-sarjalta välitön reaktio Bernie Ecclestonen järkyttävään Putin-lausuntoon
-
14:58
Teemu Pukin tilanne puhuttaa Englannissa – "Olisi huono ratkaisu"
-
14:56
Kouvolassa on kadonnut mies – poliisi julkaisi tuntomerkit
-
14:50
Kimi ja Minttu Räikkönen lomailevat lapsiensa kanssa paratiisimaisemissa – näyttäviä rantakuvia ylistetään: "Aitoa rakkautta"
-
14:49
Venäjän vallan jakava Suwalkin käytävä on Nato-Euroopan puolustuksen heikko kohta – Alle 100 kilometrin pätkän menetys motittaisi Baltian
-
14:20
Yksityiskohta Valtteri Bottaksen suorituksista huolestuttaa – toimittajalta tiukka huomio: "On pystyttävä parempaan"
-
14:17
Stoltenberg: Suomesta Naton tarkkailijajäsen ensi tiistaina – "Kaikkiin mahdollisiin tapahtumiin Venäjän puolelta valmistauduttu"
-
14:15
Hittimunkista lanseerattiin nyt erikoisversio Kotkassa: "Koitapa syödä kahdestaan ilman käsiä"
-
13:47
Kimi Räikkösellä hirtti kiinni tallin touhuun – F1 muisteli Jäämiehen rajua purkautumista
-
13:23
Laulaja Sanni ja Shirly Karvinen postasivat ensimmäisen yhteiskuvan: "Mun rakkaus"
-
Lataa lisää