Kerro mielipiteesi Apu-lehdestä – tule mukaan testiryhmään!
Onko Apu sinulle tuttu lehtikumppani jo vuosien takaa vai haluaisitko tutustua siihen nyt?
Apu on keskustelukumppani, joka valikoi lukijoilleen ajasta merkityksellisiä ja mielenkiintoisia asioita. Apu on kiinnostunut ihmisistä ja ilmiöistä. Ei sensaatioista. Avun näkökulma globaaliin maailmaan on vahvasti suomalainen. Viihde ja asia yhdistyvät lehden sivuilla viihdyttäväksi kokonaisuudeksi, jonka parissa viihtyy ja rentoutuu. Luotettavuus ja vastuullisuus ovat Avun keskeisiä arvoja.
Entä mitä mieltä sinä olet? Nyt sinulla on mahdollisuus päästä mukaan Studio55:n testiryhmään ja kertoa mielipiteesi 15. huhtikuuta ilmestyvästä Apu-lehdestä, joka lähetetään kotiosoitteeseesi. Ryhmäläiset saavat viikon aikaa lukea lehden ja kirjoittaa siitä arvionsa. Testiryhmään arvotaan ilmoittautuneiden joukosta 20 testaajaa.
Tässä kuussa Apu-lehti tulee näkymään verkkosivuillamme, ja päätoimittaja vierailee tv-ohjelmassa. Keskustelemme paljon aikakauslehtien merkityksestä ikäpolvellemme ja haluamme kuulla myös sinun näkemyksesi.
Kerro oheisessa kaavakkeessa, miksi juuri sinä haluaisit päästä arvioimaan Apua ja vaikuttamaan lehden kehitykseen! Kerro lisäksi ikäsi ja haluatko osallistua testiryhmään omalla nimelläsi vai nimimerkillä. Täytäthän kuponkiin henkilötietosi huolellisesti.
TESTIRYHMÄ ON VALITTU
Uusimmat
-
11:31
Nico Rosberg koulii Lewis Hamiltonia käytöksestä – tästä seitsenkertainen maailmanmestari tuskin tykkää
-
11:28
Ugandan presidentti: Yli 50 rauhanturvaajaa kuoli hyökkäyksessä Somaliassa
-
11:28
Prigozhin uhkaa Wagner-joukkojen sotivan Venäjän maaperällä ilman Kremlin lupaa
-
11:13
MTV seuraa: Kalle Rovanperän puheenvuoro tiivistää ralliaamun: "Tuntuu pahalta fanien puolesta"
-
11:04
Puolisoehdokas hermoilee treffeillä – maajussi paikkaa tilanteen yllättävällä pusulla
-
10:56
Tässä tämän hetken kuumimmat autot käytettyjen markkinoilla – Teslat omissa sfääreissään
-
10:41
Helena Petäistön kolumni: Cannesin Suomi-poika suosikki – tästä syystä Kaurismäki ei ole voittanut festivaalin pääpalkintoa
-
10:36
40 vuotta täyttänyt Maria Lund iloitsee monipuolisista töistään – paljasti tulevan yhteistyön Salkkarit-tähden kanssa
-
10:30
MTV Uutisten kysely paljastaa: Sofia Virta on vihreiden piiripäättäjien selvä suosikki puheenjohtajaksi
-
10:28
Tästä alkavat MM-rallin kartturin tehtävät erikoiskokeiden välissä – adrenaliinista höyräviltä kuskeilta toisinaan kummiakin kysymyksiä
-
10:23
Valtteri Bottas täysin ymmyrkäisenä tallikaverinsa tempusta
-
10:17
Naantalissa löytyi vauhdilla päin saarta ajettu arvovene – "Vähäsanainen herra kertoi vain olleensa veneilemässä"
-
10:17
Venäjä väittää estäneensä dronehyökkäyksen Krimillä – MTV seuraa sotaa
-
10:15
Niinistö julkaisi ensimmäisen Nato-ajan päiväkäskynsä – lue ylipäällikön viesti sanasta sanaan
-
10:07
Kiina varoittaa: Aasiaan ei tule perustaa "Naton kaltaisia" liittoumia – eilen selkkaus yhdysvaltalaislaivan kanssa
-
10:00
Useat musiikin kansainväliset megatähdet jättävät Suomen väliin – asiantuntijoilta kylmät faktat tiskiin: "Kaikista kokoluokista puuttuu"
-
09:42
Floridan päävalmentaja näytti toimittajille, mitä pitäisi tehdä: "V***u" – sali röhähti nauruun
-
09:42
Uutuusgrillimakkarat makutestissä – Halpa vs. kallis -raati: "Varokaa yllättäviä turskahduksia"
-
09:35
Karviassa ulosajo – kuljettaja kuoli
-
09:21
Kim Cattrall on ylpeä Samanthan paluusta – Sinkkuelämää-sarjan fanit riemastuivat tähden postauksesta.
-
Lataa lisää