Blake Lively: Mieluummin syön herkkuja kuin kuntoilen!
Solakka Gossip Girl -tähti Blake Lively väittää, ettei kuntoile koskaan ja syövänsä mitä haluaa.
Hiljattain näyttelijä Ryan Reynoldsinkanssa avioitunutta näyttelijä Blake Livelya, 25, kadehditaan usein pitkästä, solakasta vartalostaan. Tähti kuitenkin vakuuttaa, ettei kuntoilu vartalon tähden kiinnosta häntä ja ettei hän seuraa mitän tiettyä ruokavaliota tai muuta rutiinia.
– Voisinpa valehdella ja sanoa tekeväni jotain, mutta… itsestään selvää, että vartalossani on paljon epätäydellisyyksiä, mutta otan mieluummin vähän selluliittia ja syön hyvää ruokaa ja maistan jokaista uutta jäätelömakua, Lively kertoo Allure-lehdelle.
Pääsääntönään Lively kertoo välttävänsä alkoholia ja huumeita ja se onkin helppoa, sillä nainen ei perusta juhlista ja yökerhoista.
– En juo alkoholia. En ole koskaan kokeillut huumeita. Musiikki yökerhoissa on niin kovalla, ettet voi edes keskustella kenenkään kanssa. Jos olisin mahtava tanssija, niin menisin, mutta en todellakaan ole. En ole tehnyt erityistä päätöstä tämän asian suhteen, se vaan on aidosti asia, joka minua ei kiinnosta, Lively jatkaa.
AVA
Lähde: Contactmusic.com
Kuvat: Getty Images
Uusimmat
-
23:08
Nigeriassa yli 300 siepatun koulutytön vanhemmat odottivat tietoja lapsistaan
-
22:54
Kärkikolmikko voittovireessä – katso SM-liigakierroksen kaikki maalit
-
22:42
Myanmarin poliisi tulitti mielenosoittajia kumiluodeilla – juntta erotti tukea pyytäneen YK-lähettilään
-
22:40
Mika Kallio mursi sääriluunsa ikävässä ulosajossa – "Kun hauska päivä harrastuksen parissa menee pieleen"
-
22:27
Riita kuntosalien sulkemisesta kertoo vakavasta johtamisongelmasta, sanoo entinen valtiosihteeri
-
22:23
Petter Kukkonen nosti esiin suuren epäkohdan MM-laduissa – "FIS ei tietenkään pidä asiaa ongelmana"
-
22:19
Teemu Sunista otti pannuun ja rajusti: "Ei kukaan voi hävitä noin paljon ajamalla"
-
22:10
Kalle Rovanperällä hurjat panokset pelissä Rovaniemen MM-rallissa – "Luvassa ihan täysi homma"
-
22:00
Tältä näyttää Rahapaja Putouksen tyyliin – sketsiin asteli mukaan todella yllättävä vieraileva tähti!
-
21:56
Ilkka Herola esitteli MM-hopeaansa MTV Urheilulle – "Epätodellisen tuntuista aikaa"
-
21:37
Kokoomukselle uusi pormestariehdokas lähiviikkoina – valtuustoryhmän puheenjohtaja listaa joukon toivottuja ehdokkaita
-
21:32
SM-liigan superkierros: JYP aloittanut nousun pahnan pohjilta, Ässien kurimus jatkuu
-
21:24
Kokoomus kannattaa vihreiden lähijunaehdotusta – haluaa tehdä sen kilpailun kautta: "Erittäin vaikeaa raideleveyden poikkeuksellisuuden takia"
-
21:19
Tutut sketsihahmot viettivät tällä viikolla hiihtolomaa – näin yhteinen kylpyläloma sujui: "Sie ruikkaisit miun päälle"
-
21:12
Pakettiauton kuljettaja kuoli Helsingissä törmättyään kiviaitaan
-
21:08
Kalle Rovanperä jännittävästä kärkitaistosta päätöspäivään
-
20:59
Tämä Jokeri-hahmo pääsi jatkoon ja etenee Putouksen sketsihahmokisaan!
-
20:58
Kommentti: Kirsi Piha jätti kokoomuksen takapihalle vetäytyessään Helsingin pormestariehdokkuudesta viime tingassa
-
20:48
Mikko Töyssyn uusi sketsihahmo on entinen paperityöläinen, nykyinen Tonttu: "Tipe tipe vaa moro!"
-
20:45
Hurjaa kyytiä pitävä Esapekka Lappi vinoili norjalaistähdelle – "Ei tarvii uhota"
-
Lataa lisää