Tässäkö uusi trendi - sokkivärejä huulissa?
New Yorkin muotiviikoilla nähtiin erikoisia ilmeitä, kun Richard Chai toi catwalkille malleja sokkivärejä huulillaan.
New Yorkin muotiviikot ovat parhaillaan meneillään. Richard Chai hätkähdytti tuomalla lavalle malleja, joiden suut oli maalattu kirkkaan turkoosilla, sinisellä ja liilalla.
Värit ovat palanneet muotikartalle muutenkin, joten saa nähdä, kuinka moni uskaltaa seurata Chain esimerkkiä ja maalata myös huulensa sokkiväreillä. Chain mallit esittivät muotiviikoilla kevään 2012 muotia.
MTV3/Helmi
Kuvat: Getty Images
Uusimmat
-
19:16
Rauman Lukko kaappasi Leijonat-hyökkääjän
-
19:11
Rakastetun Lumiukko-elokuvan luoja on kuollut
-
18:55
Näin tärähtää historiallinen lyönti! Siri Eskola paukutti haamurajan rikki
-
18:50
Supersiivooja Auri Kananen puhdistaa koko kotinsa yhdellä tuiki tavallisella aineella
-
18:41
Tällaista on elämä Zaporizhzhjan ydinvoimalan lähistöllä – paikalliset pelkäävät onnettomuutta: "Kaikki on kaaoksessa"
-
18:38
Tutkimuskeskuksen katastrofaalinen virhe tappoi noin 21 000 kalaa
-
18:37
Mies ampui itsensä ajettuaan autolla päin aitaa ja ammuttuaan useita laukauksia lähellä Yhdysvaltain Capitolia
-
18:18
Lionel Messi jäi kokonaan ulos Ballon d’Or -listalta – kertoo nyt suosikkinsa palkinnon voittajaksi
-
18:08
KuPS nousi Veikkausliigan piikkipaikalle
-
17:33
Kyiv Independent: Ukrainan joukot osuneet jälleen merkittävään siltaan Hersonin lähellä – MTV seuraa sotaa
-
17:31
Tutkimuslaitos varoittaa: tämänhetkinen kuivuus saattaa olla Euroopan pahin 500 vuoteen
-
17:27
Lilluvatko ostamasi broilerit "limaisessa nesteessä"? Hans Välimäki neuvoo yllättävän ratkaisun: "Minä ainakin teen niin"
-
17:23
Australian pääkaupungin lentokentällä ammuttu laukauksia – ampujan motiivit epäselvät
-
17:22
Katso kuvat: Näin Merivoimat harjoittelee Yhdysvaltain laivaston kanssa – "Rannikolla, merellä ja ilmassa!"
-
17:06
Lähde: ManU yrittää päästä eroon Ronaldosta – ei kelpaa kellekään
-
16:53
MTV Flow'n pyörteissä! Katso täältä Vestan, Sigridin, Yeboyahin ja muiden tähtien haastattelut
-
16:44
Markkinoilla täysin poikkeuksellinen tilanne: Vuokrat eivät juuri nouse, vaikka inflaatio on ennätyskorkealla – mutta miksi?
-
16:30
Ex-ulkoministeri Erkki Tuomioja ei kannata venäläisten turistiviisumien rajoittamista: "Kontaktien vähentäminen tukee Putinin propagandaa"
-
16:11
Karmea takaisku! Oliver Helander vetäytyy EM-kisoista
-
16:11
Räjähdys torilla Armenian Jerevanissa – ainakin yksi kuollut ja 20 loukkaantunut
-
Lataa lisää