Sinkkunaiset täräyttävät bacheloreille suoria kysymyksiä petipuuhista: "Dominoitko sängyssä?"
Sinkkunaiset pääsevät esittämään nimettöminä kysymyksiä bacheloreille.
Bachelor 2022 -ohjelman 9. jaksossa sinkkunaisille siunaantuu tilaisuus esittää nimettöminä kysymyksiä bachelorin virkaa toimittaville Timolle ja Tuomakselle.
Naiset nostavat laatikosta vuorotellen lappuja, ja lukevat niihin kirjoitetut kysymykset ääneen seurueen istuskellessa iltanuotion loimussa.
Moni nainen on kiinnostunut kuulemaan minkälaisia ajatuksia, kokemuksia ja mieltymyksiä poikamiehillä on makuuhuoneen puolella.
– Dominoitko sängyssä? Henna lukee lapulta muiden naisten kikattaessa taustalla.
Naiset heittävät ilmoille myös roolileikkeihin ja seksileluihin liittyviä kysymyksiä.
– Tykkäätkö roolileikeistä? Hanna heittää.
– Omistatko seksileluja? Henna utelee.
– Tästä selvästi kyllä huomaa, mitä teillä naisilla on ollut mielessä, Timo toteaa naisten revetessä nauruun.
Miten miehet vastasivat sinkkunaisten kiperiin kysymyksiin? Katso yllä olevalta videolta!
Uusimmat
-
16:01
"Tuolta käytännössä vilkkuu kaikki" – Muodin huipulle -kisaaja testaa asullaan mauttomuuden rajoja
-
15:55
Joka viides suomalaisnuori on itsetuhoinen – tällaisia varoitusmerkit voivat olla: "Kaikki itsetuhoinen puhe täytyy ottaa vakavasti"
-
15:53
Tupakointi vankiloiden sisätiloissa kielletään syksystä alkaen
-
15:50
EKP nosti ohjauskorkoja 0,5 prosenttiyksiköllä ja aikoo tehdä niin myös maaliskuussa
-
15:39
Puolustusvoimat saa budjetista lisärahaa Ukrainan tukemiseen, Suomi antaa puolustusmateriaaliapua ja koulutusta – MTV seuraa sotaa
-
15:33
Hallitus päätti suojella 30 000 hehtaaria metsää – "Kerran suojeltu on aina suojeltu", sanoo Maria Ohisalo
-
15:19
Nato-ratifiointi yhdessä vai erikseen? Pääministerit Marin ja Kristersson pitävät tiedotustilaisuuden Tukholmassa – katso suorana MTV Uutiset Livessä
-
15:10
Tulossa on hyvä ulkoiluviikonloppu, sanoo Pekka Pouta – ja muistuttaa tärkeästä asiasta
-
15:02
VG: Norjan suurlähettiläs kutsuttiin puhutteluun Turkissa – syynä perjantaiksi kaavailtu koraanin poltto
-
14:57
Kirjeenvaihtajan kommentti: EU:lla ei ole tarjota pikajäsenyyttä toivovalle Ukrainalle kuin lämmintä kättä – tämä on maan suurin este jäsenyydelle
-
14:55
Tappara-huippuvahvistus Anton Levtchiltä piikkiä Ilves-leiriin – "Sotkisi koko kaupungin"
-
14:45
Salkkarit-kaksikko pohtii suhdettaan: "Heidän näkökulmastaan tämä saattaa vaikuttaa oudolta"
-
14:14
"Markkina on muuttunut dramaattisesti ruokakaupassa" – Keskon tulostahti vaimeni loppuvuodesta
-
14:08
Laitatko sinä kiistellyn raaka-aineen kalakeittoon? Kalakokki Villen soppaan se sujahtaa: "Ikuinen taistelu, että kuuluuko vai ei"
-
14:07
Belgialainen meppi äänesti oman koskemattomuutensa poistamisen puolesta ja vakuutti syyttömyyttään – kytkeytyy korruptioskandaaliin
-
14:05
Veitsimies murtautui apteekkiin Enossa, uhkaili paikalla olleita, anasti heiltä omaisuutta ja pakeni poliisia autolla – vietiin vankilaan
-
13:50
Voisiko joku käyttää uuden translain muutoksia pahoihin tarkoitusperiin? Asianajaja tyrmää väitteet
-
13:45
Tampereen pormestari Anna-Kaisa Ikonen ehdolle eduskuntavaaleissa – AL: Kummola pyrkimässä Ikosen paikalle
-
13:36
SM-liigaseura tarjoili merkittävän uutisen poikkeuksellisella tavalla – some riehaantui julkistusvideosta
-
13:35
Muodin huipuille -ohjelman osallistujalle iskee paniikki – näkee toisen kilpailijan luomuksen: "Mitä hittoa!"
-
Lataa lisää