Kyläkauppias Sampo Kaulanen julkaisi Instagram-tilillään kuulumisia Thaimaan lomaltaan. Kaulanen vitsaili, että on matkustamassa saarelle, joka on tunnettu prostituutiostaan.
Thaimaassa parhaillaan lomailevat kyläkauppias Sampo Kaulanen ja hänen vaimonsa Michele "Minttu" Murphy-Kaulanen ovat päivittäneet ahkerasti sosiaalisen median kanaviaan lomaltaan.
LUE LISÄÄ: Sampo Kaulanen julkaisi seksikkään kuvan Minttu-vaimostaan – Janni Hussilta timanttinen kommentti
Uusimmassa Instagram-kuvassaan Kaulanen kertoo, että aikoo tehdä reissun Koh Phanganin saarelle, joka tunnetaan muun muassa prostituutiosta.
– Kuulin eilen, että Phangan on prostituution ja meiningin mekka! En ole ennen eilistä edes googlannut, että mihin hotelliin menen, koska kaikki saa mennä omalla painolla, Kaulanen kirjoittaa.
Kaulasen Minttu-vaimo on kommentoinut kuvaan omalla räväkällä tavallaan.
