Anu Kiiveri seksikkäästi bikineissä Vietnamissa – katso

Anu Kiiveri Thaimaassa. Kuvaaja: Lars Johnson. www.larsjohnson.net
Julkaistu 14.02.2011 12:51(Päivitetty 14.02.2011 13:38)

Players -tanssiryhmän vetäjä Anu Kiiveri nauttii Vietnamin lämmöstä täysin siemauksin.

Anu Kiiveri palaa matkaltaan Suomeen helmikuun loppupuolella. Sen jälkeen alkaa Players -tanssiryhmän kesän 2011 suunnittelu.

– Ei tässä tiedä mitä tulee eteen. Voisin nähdä itseni esimerkiksi hyvinvointivalmentajana tai personal trainerina myös ulkomailla, Anu Kiiveri kertoo tulevaisuudensuunnitelmistaan.

Anu Kiiveri. Kuvaaja: Lars Johnson. www.larsjohnson.net

Anu Kiiveri viettää tällä hetkellä lomaa kaukana Suomen loskasta, Vietnamin lämmössä. Tällä hetkellä Anu lomailee rantalomakohde Mui Nessa.

Anu Kiiveri. Kuvaaja: Lars Johnson. www.larsjohnson.net

Matkan tarkoituksena on ottaa hengähdystauko hektisestä arjesta ja latailla akkuja tulevia koitoksia varten.

Anu Kiiveri

Aktiivinen nainen kun on, ymppäsi Anu loman yhteyteen myös työjuttuja: Tarmokas nainen kirjoittaa reissusta artikkelit sporttisiin Bodaus- ja Fit-lehtiin sekä kamppailulajien Fightsport-lehteen. Kuvaajana matkalla toimii maailmalla uraa luonut Lars Johnson.

Ennen matkaa Anu kävi kouluttautumassa Light Life-hyvinvointivalmentajaksi. Valmentajana Anu kannustaa ryhmäläisiään pysyvään painonpudotukseen ja hyvän olon saavuttamiseen. Ensimmäiset ryhmät aloittivat tammikuussa. Mukana toiminnassa on kovan luokan ammattilaisia kaikilta painon hallintaan liittyviltä osa-alueilta.

Anu Kiiveri. Kuvaaja: Lars Johnson. www.larsjohnson.net

Tiedusteluihin Anun osallistumisesta Miamin Ms. Bikini Universe 2011 kisoihin, hän vastaa:

– Kuviot ovat vielä avoinna, mutta ehkä valmistaudun jo tuleviin kisoihin: kuntosali on etsitty lomakohteista ensimmäisenä, ja lisäravinteet kulkevat näppärästi mukana. Nautin kuitenkin ensin lomasta ja teen lopulliset päätökset Suomeen palattuani.

(MTV3)